Zápasový proces běží v plném proudu

Týmy starších a mladších žáků se v sobotu účastnily trianglu v Třebíči. Úspěšná konfrontace s FC Vysočina Jihlava a FOŠ Třebíč přinesla našim hráčům spoustu nových zkušeností v jejich fotbalovém růstu. Děkujeme za možnost hrát proti TOP týmům a tešíme se na další měření sil.

Radek Talafa (šéftrenér mládeže FOŠ Třebíč):
"Musím ocenit herní projev všech hráčů ŽIJEME HROU. Společným jmenovatelem vašich hráčů byla hravost, snaha prosadit se individuálně a herní nespoutanost! Máte mnoho šikovných dětí, někteří ukázali naplno svůj potenciál! Držím Vám palce."

V uplynulém týdnu do hry zásáhli také další hráči. Ve středu v Lysicích proti FC Boskovice U13 a AFK Letovice U12. Ve čtvrtek další tým mladších žáků hrál ve Svitávce proti místním dětem. Do zápasového procesu zasáhly také děti z přípravek ať už v týdnu, tak i o víkendu na turnaji v Lysicích, nebo při utkání s Letovicemi v Kunštátu. 

Vladan Horák (koordinátor sportovního úseku Žijeme Hrou): "Dnešní utkání mladší přípravky proti Letovicím bylo bombastické! Tvoříme hru, samostatně se rozhodujeme, hrajeme se zápalem a radostí... Objevujeme míčovou techniku. Učíme se, kdy zvolit individuální řešení, kdy naopak součinnost, jak reagujeme, když se nám něco nepovede... Kontinuální (a trpělivý) rozvoj hráče Žijeme Hrou. Výsledek bude stát za to!" 

Martin Pavel (šéftrenér žáků Žijeme Hrou): "Na hráčích Žijeme Hrou je vidět velká chuť na nadšení do hry. Jejich výkony rostou doslova před očima a zlepšení je vidět den ode dne. Radost pohleďet s jakým zápalem se děti účastní tréninků a hrají své zápasy." 

Bohatý program přípravek, žáků i dorostenců bude v dalších týdnech pokračovat. 

Sdílet na Facebooku