Pohybová školička

Pohybová školička je všesportovní kroužek pro kluky a holky.

Hlavní cíl trenérů je všestranný, přirozený a zdravý pohybový rozvoj dětí v závislosti na jejich věku. A tak si hodně hrajeme, lezeme, běháme, házíme, napodobujeme zvířata, no prostě žijeme hrou. J Rodiče jsou na hodinách vítáni. Společně vytváříme prostředí, kde se děti cítí bezpečně.

Všesportovní kroužek Pohybová školička probíhá ve sportovní hale Kunštát nebo venkovním hřišti celoročně, vždy jednou týdně. Navštěvuje ho okolo 30 dětí ve věku 2 - 8 let. Děti jsou rozděleny do menších skupin, aby trenéři mohli uplatňovat individuální přístup.

Obsahem sportovních aktivit v kroužku jsou převážné spontánní, zábavné hry a cvičení. Na úrovni tzv. vědomého i nevědomé učení rozvíjíme u dětí základní pohybové dovednosti, jemnou a hrubou motoriku. 

O vaše děti se v Pohybové školičce starají proškolení a licencovaní trenéři z fotbalového prostředí.

Se sportovně výchovným procesem u dětí máme více jak desetileté zkušenosti. Zakladatelem konceptu Pohybové školičky je koordinátor sportovního úseku Žijeme Hrou Vladan Horák. V minulosti jako profesionální trenér Fotbalové asociace České republiky lektorsky působil i v projektech pro základní školy „Hodina pohybu navíc“ nebo vedl ukázkové hodiny pro MŠ Kunštát. 

Embedded thumbnail for Pohybová školička
Sdílet na Facebooku