Žákovské týmy zahájily své soutěže

Starší žáci 

Žijeme Hrou - TJ Start Brno 0:7 (0:3)

Sestava: Sýs (GK), Španělová, Různar, Beneš, Macháček F., Tesař, Motyčka, Soyma, Macháček T., Kazda, Tobiáš, Smutný, Chmelíčková, Havel, Houdek, Chytrý, Kobylka

Úvodní mistrovské utkání se nám výsledkově příliš nepovedlo. Ač tomu výsledek příliš nenasvědčuje, první poločas byl celkem vyrovnaný. Prvních 25 minut jsme soupeři z Brna byli vyrovnaným protivníkem. Bohužel s přibývajícím časem jsme začali propadat ve středu pole a soupeř začal využívat svých rychlých krajních hráčů, s jejichž rychlostí jsme se težko srovnávali. 

 

Mladší žáci A

Žijeme Hrou - TJ Start Brno 5:7 (3:3)

Sestava: Mihula (GK), Vokurka, Kytner, Jančová, Janoušková, Němec, Kovářová, Ščučka, Živný, Havel, Fadrný

Branky: 3x Fadrný, Němec, Ščučka

V zápase mladších žáků jsme měli raketový start do utkání. Individuálně a rychlostně jsme se po akcích Ščučky, Fadrného a Němce prosadili a vedli 3:0. Ovšem Start Brno nesložil zbraně a využil velkých okének v naší obraně a skóre srovnal. Spoustu dalších šancí ještě hostující hráči zahodili, ale to by se dalo říci i o našich hráčích. Druhá půle pokračovala v podobném duchu. Dlouho jsme vedli, ale 10 minut před koncem se povedlo soupeři skóre otočit ve svůj prospěch. Možná už i některým hráčům chyběly ke konci síly. Musím však hráče pochválit za krásnou hru směrem dopředu. Hra byla plná individuálních, ale i kombinačních akcí. Hráči si v osobních soubojích věřili a byli velmi odvážní. V příštích utkáních se tímto způsobem určitě obmění i vítězstvím.

 

Mladší žáci B

Žijeme Hrou "B" - FK Blansko "B" 5:2 (1:1)

Sestava: Mihula (GK), Melka, Švábová D., Švábová V., Vybíhalová, Živný, Jančová, Kovářová, Šínová, Doležal, Němec, Ščučka, Kříž, Hladil

Branky: 3x Němec, Ščučka, Švábová

Vyrovnané utkání, které ke konci rozhodli svou aktivitou a chutí hrát Vladík Němec a Matěj Ščučka. Skvělý výkon podal taky chytající Matyáš Mihula.

Martin Pavel (trenér) 

Sdílet na Facebooku