Starší žáci

Žijeme Hrou - FC Boskovice B 2:1 (1:0)

Branky: Tesař, Chmelíčková

Sestava: Mihula, Kazda, Prudký, Havel J, Havel O., Španělová, Havelka, Holcner, Tesař, Chmelíčková, Měcháček, Šínová, Janoušková

Velmi bojovné utkání, do kterého jsme dobře vstoupili a po průniku Tesaře se ujali v 11. minutě vedení 1:0.Po celý zápas bylo na hřiště k vidění velké množství sobojů  s územní převahou hostujícího týmu. Ve druhém poločase přidala naši druhou branku Sára Chmelíčková, přehozením hostujícího brankáře Macha. Boskovicím se následně povedlo stav utkání zkorigovat na 2:1 a vyrovnávácí branka vysela doslova ve vzduchu. Tým se všam semkl a vítězství obrovskou vůlí a snahou podpořenou jistými zákroky Matyho Mihuly v bráně, udržel.

Mladší žáci

Žijeme Hrou - FC Boskovice B 14:3 (8:0)

Branky: 9x Fadrný, Sommer, Dočekal, 2x Formánek, Kopřiva

Sestava: Hladil, Živný, Dočekal, Kotek, Havel O., Jež, Sommer, Šmerda, Švábová D., Švábová V., Fadrný, Kopřiva, Formánek

Hosty jsme přehráli ve všech směrech o čemž svědčí i skóre utkání. Jistými zákroky se prezentoval Jakub Hladil v bráně a ostaní hráči v poli přidali individuální kvalitu, což vedlo k velkému rozdílu nastřílených branek.