Žáci hráli další mistrovské utkání ve Znojmě

Starší žáci

FK Znojmo - Žijeme Hrou 4:1 (1:0)

Branka: Soyma

Sestava: Sýs (GK), Španělová, Beneš, Různar, Houdek, Motyčka, Kazda, Tobiáš, Chytrý, Soyma, Tesař, Kraut, Chmelíčková, Macháček T.

Výsledek utkání tomu nenasvědčuje, ale ve Znojmě jsme proti domácímu týmu odehráli vyrovnaný zápas. V prvním poločase Kuba Kazda nastřelil tyčku a dobře umístěnou střelu Tomáše Macháčka zneškodnil výborným zákrokem domácí brankář. Znojmo hrozilo z rychlých protiútoků, ale s šancemi domácích si poradil jistě chytající Lukáš Sýs v brance. Úvodní trefa utkání přišla z přímého kopu, kdy domácí hráč nakopl vysoký míč na naši branku a ten k překvapení všech skončil v šibenici naši branky. 

Do druhé půlky jsme šli se změnou rozestavení a zkusili hrát na 3 útočníky. Vytvořili jsme si velký tlak, který po rohovém kopu vyústil ve vyrovnávací branku, kdy byl v pokutovém území nejpohotovější Denis Soyma a srovnal na 1:1. Bohužel jsme na vlně euforie po vyrovnávací brance nevydrželi dlouho. Domácím se povedlo rychle odpovědět a strhnout vedení opět na svou stranu. Ve zbylém průběhu utkání, ač jsme si vypracovali další šance, už se nám branku vstřelit nepodařilo. Soupeř ještě v posledních pěti minutách, kdy už jsme vše vrhli do útoku, vstřelil další dvě branky a konečný  výsledek utkání je tak pro nás příliš krutý. 

Martin Pavel (trenér)

 

Mladší žáci

FK Znojmo - Žijeme Hrou 2:6 (1:2)

Branky: 2x Doležal, 3x Fadrný, Ščučka

Sestava: Mihula (GK), Havel O., Havelka, Šulc, Doležal, Němec, Ščučka, Fadrný, Měcháček, Zouhar, Holcner

Vstup do utkání nám vyšel a Lukáš Doležal nás po individuální akci poslal do vedení. Domácí nám nic nedarovali, hrálo se ve velkém tempu nahoru dolů. Ve 26.min. se Honza Fadrný protáhl kolem obránce a zvyšil na 2:0. Domácí gólem do šatny snížili na 2:1.
Ve 2.poločase nádhernou brankou Honzy Fadrného do levé šibenice zvyšujeme na 3:1. Domácí se snaží a svou agresivní hrou nás tlačí, ale přichází pěkná akce Doležal - Fadrný a Matěj Ščučka zvyšuje na 4:1. Po té domácí snižují na 4:2 po naší ztrátě míče ve středu hřiště, ale závěr utkání je v naší režii a Lukáš s Honzou upravují výsledek na konečných 6:2.
Velká pochvala pro celý tým za předvedenou hru, bojovnost a nasazení po celé utkání. Nyní se musíme dobře připravit na domácí utkání s Boskovicemi.

 

Jaroslav Žouželka (trenér)

 

Sdílet na Facebooku