Výběr OFS Blansko ročníku 2011 získal bohaté zkušenosti v Pohořelicích

Po kategorii U13 - ročníku 2010, který odehrál meziokresní turnaj v Šardicích se svého turnaje okresních výběrů zúčastnil také ročník 2011 - kategorie U12. Turnaj se odehrál ve čtvrtek 20.4. v Pohořelicích. OFS Blansko hrál na tomto turnaji malé finále kde si svou účast vybojoval na podzim loňského roku v Slavkově u Brna. Více o turnaji píšeme zde na webu: Okresní výběry Blansko 2010, 2011 s reprezentanty Žijeme Hrou.

Výběr U12 v Pohořelících v malém finále obsadil poslední příčku. Hráči našeho okresu postupně hráli s výběry OFS Znojmo, Vyškov a Hodonín. Ze vzájemného klání bohužel nezískali žádný bod. Celkovým vítězem meziokresního finále ročníku 2011 se stal OFS Brno - venkov.

Ve výběru opět nechybělo také početné zastoupení hráčů Žijeme Hrou.
 
Za OFS Blansko ročníku 2011 za ŽH nastoupili:
Coural R., Křivánek J., Pavlů Š., Slavíček P.

Výsledky:
OFS Blansko - OFS Znojmo 0:3
OFS Blansko - OFS Vyškov 1:2
OFS Blansko - OFS Hodonín 0:5

Michal Hájek (GTM okresu Blansko)
"Ve čtvrtek jsme se zúčastnili malého finále okresních výběrů Jižní Moravy v Pohořelicích, kde se nám moc nedařilo a obsadili jsme po třech prohrách poslední 8. místo. “Každý den není posvícení”, celému týmu (klukům, holkám a trenérům) patří dík za reprezentaci okresu a za bojovnost, kterou předváděli i za nepříznivého vývoje turnaje."

Děkujeme klukům za reprezentaci a přejeme hodně úspěchů na dalších srazech a turnajích za OFS Blansko. 

Sdílet na Facebooku