Výběr OFS Blansko ročníku 2010 se stal přeborníkem Jižní Moravy

Ve čtvrtek 13.4. se ve fotbalovém areálu TJ Baník Šardice odehrálo Velké finále meziokresní soutěže JmKFS mladších žáků U13. Tedy ročníku narození 2010. Okresní výběr Blansko si svou účast na tomto turnaji vybojoval na podzim loňského roku v Křenovicích. Více o turnaji píšeme zde na webu: Okresní výběry Blansko 2010, 2011 s reprezentanty Žijeme Hrou.

Výběr U13 v Šardicích celý turnaj bez jediného zaváhání vyhrál a stal se tak přeborníkem Jižní Moravy. Postupně si kluci poradili s výběry OFS Znojmo, Břeclav a Vyškov. Ročníku 2010 se tohoto primátu podařilo dosáhnout také v halové sezóně, kde byl také úspěšný ve Znojmě. Halovému finále se věnujeme v článku na našem webu zde: Okresní výběry ročníků 2010 a 2011 ve velkých finále halových turnajů.

Ve výběru opět nechybělo také početné zastoupení hráčů Žijeme Hrou.
 
Za OFS Blansko ročníku 2010 za ŽH nastoupili:
Hruška V., Pernica J., Šafář D., Chmelíček Š.

Výsledky:
OFS Blansko - OFS Znojmo 4:0
OFS Blansko - OFS Břeclav 3:1
OFS Blansko - OFS Vyškov 3:1

Michal Hájek (GTM okresu Blansko)
"Ročník 2010 se stal jedním z nejúspěšnějších ročníků v historii blanenských okresních výběrů. V únoru se kluci stali halovými přeborníky a dnes přeborníky venkovní meziokresní soutěže Jižní Moravy. GRATULUJEME K DOUBLU"

Děkujeme klukům za skvělou reprezentaci a přejeme hodně úspěchů na dalších srazech a turnajích za OFS Blansko. Už příští týden jsou na programu turnaje pro ročníky 2011 v Pohořelicích. OFS Blansko se zde 20.4. zúčastní malého finále.

 

Sdílet na Facebooku