Vladislav Němec zaznamenal velký úspěch na turnaji okresních výběrů

Ve čtvrtek 25.4. se v Rosicích a Zastávce u Brna konal meziokresní turnaj výběrů ročníků 2006 a 2007. Ve výběrech OFS Blansko byla zastoupena také celá řada hráčů Žijeme Hrou.

Ročník 2006: Havelka Jakub, Měcháček Matěj, Šulc Vojtěch, Prudký Samuel (omluven)

Ročník 2007: Ščučka Matěj, Němec Vladislav, Havel Ondřej, Zouhar Ondřej

Oba výběry hrály velké finále kam postoupily z podzimních klání. Výběr ročníku 2006 nakonec obsadil po soubojích s MěFS Brno, OFS Brno - venkov a OFS Vyškov 3. místo. Výběr ročníku 2007 se střetl MěFS Brno, OFS Vyškov a OFS Břeclav a obsadil konečnou druhou příčku. Velký úspěch zaznamenal Vladislav Němec, který na turnaji zaujal natolik, že byl zvolen nejužitečnějším hráčem celého turnaje (na hlavní fotce první z leva).

Velký počet hráčů našeho klubu účastnících se okresních výběrů ukazuje, že v práci s talentovanou mládeží jdeme v Žijeme Hrou správnou cestou. Nechť jsou tyto úspěchy příkladem a motivací i pro další hráče, aby v tréninkovém úsilí nepolevovali. Práce na sobě se jednoznačně vyplatí.

Gratulujeme Vladíkovi Němcovi k fantastickému indivudálnímu úspěchu a všem hráčům děkujeme za vzornou reprezentaci Žijeme Hrou.

 

Martin Pavel (trenér výběru OFS Blansko 2006)

Sdílet na Facebooku