Víkendové zápasy žáků

Starší žáci

Žijeme Hrou - AFK Tišnov 0:0 (0:0)

Sestava: Sýs (GK), Španělová, Beneš, Valenčík, Houdek, Motyčka, Kazda, Kraut, Chytrý, Soyma, Tesař, Chmelíčková, Smutný, Macháček T.

Vyrovnané utkání, které nenašlo vítěze a ani jednoho úspěšného střelce. Hosté 2x zahrozili v prvním poločase, kdy si vypracovali 2 vyložené příležitosti, ale neproměnili. Nakonec jsme mohli vítězství strhnout na naši stranu, když v poslední minutě zahrával přímý volný kop z hranice pokutového území Petr Valenčík, ale proti jeho střele vytáhl výborný zákrok tišnovský brankář Pavlas. Naše hra se vyznačovala velkou bojovností, snažili jsme se být důrazní v osobních soubojích a také mít velký pohyb po hřišti. Oproti pohárovému utkání proti Svratce, které jsme hráli v týdnu, byl vidět velký rozdíl především v sebevědomí a v důvěře ve vlastní schopnosti. Hráči si proti Tišnovu výrazně více věřili a na hřišti to bylo vidět v odvaze při osobních soubojích ale i v důrazu.

 

Mladší žáci

Žijeme Hrou - AFK Tišnov 0:5 (0:2)

Sestava: Mihula (GK), Šulc, Havelka, Zouhar, Němec, Jašek, Měcháček, Fadrný, Doležal, Havel O., Kytner

Ani mladší žáci se své branky v tišnovské síti nedočkali. Nastoupili jsme proti velmi kvaltinímu soupeři, který měl v sestavě převážnou část hráčů ročníku narození 2006, což se výrazně projevilo především v osobních soubojích, ve kterých jsme nebyli úspěšní díky fyzické převaze hostujícího týmu. I přesto se náš mladý tým snažil hostům vyrovnat, ale na úspěšnější výsledek to nestačilo. Lukáš Doležal ve druhém poločase po přímém kopu rozezvučel dokonce břevno hostující branky, ale ani tahle šance k brance dnes nevedla.

 

SK Jedovnice - Žijeme Hrou "B" 5:1 (2:1) 

Sestava: Hladil (GK), Šínová, Magera, Prudký, Holcner, Vybíhalová, Švábová D., Švábová V., Melka, Živný, Vokurka

Branka: Vokurka

Vstup do utkání se nám povedl, kdy se po rychlém protiútoku prosadil Honza Vokurka. Domácím se povedlo během prvního poločasu skóre utkání vyrovnat, ale průběh hry byl velice vyrovnaný. Díky menší nepozornosti jsme však do poločasu inkasovali druhou branku, která patrně rozhodla utkání. Ve druhé půli ač jsme měli více šancí než v poločase prvním se nám už branku vstřelit nepovedlo. Jakub Holcner nastřelil po krásné střele z dálky i břevno, ale v zakončení se prosadili pouze už jen domácí hráči, kteří si po celkovém průběhu výhru zasloužili.

Martin Pavel (trenér)

Sdílet na Facebooku