" V modelovém utkání se mi podařilo vstřelit branku a tím přispět k vítězství 3:0" popisuje Edita Setničková

Edita Setničková se na začátku října zúčastnila svého druhého reprezentačního srazu ČR. Editě jsme následně položili pár otázek.

 • Kde a jak dlouho reprezentační kemp trval?
  Reprezentační kemp se konal od 28.9. do 2.10. v Uherském Brodě.
 • Mohla bys nám přiblížit, jaký jsi měla na kempu program?
  Každý den byl trénink a v úterý a ve čtvrtek dopolední trénink doplnil ještě přípravný zápas. Také jsme měli každý večer regeneraci (masáže, fyzio, sauny, vířivka).
 • Říkáš, že jste odehráli přípravné zápasy. S kým a jak dopadli? Na jakém postu jsi hrála?
  Ano, odehrály jsme dvě utkání. První utkání bylo modelové a druhé proti místním klukům. Hrála jsem na levé krajní záloze. V modelovém utkání se mi podařilo vstřelit branku a tím přispět k vítězství 3:0. V utkání proti klukům jsme vyhrály 3:2.
 • Byl to už tvůj druhý reprezentační sraz. Jak tě berou tvoje spoluhráčky, znala jsi se s některou už před srazem? 
  Ano znala, s některými osobně, s některými od vidění z minulého kempu. Holky byly v pohodě.
 • Naučila ses něco nového, obohatil tě kemp v něčem?
  Mohla jsem srovnat svoje fotbalové dovednosti s ostatními velmi kvalitními hráčkami. Nejvíce budu vzpomínat na ten pocit, když jsem dostala nominaci.
 • Kdo je trenérem reprezentačního výběru? Dostala jsi od trenérů nějakou zpětnou vazbu na tvůj pobyt na srazu?
  Hlavní trenérkou reprezentace WU 15 je Eva Šmeralová a asistenty jsou Michaela Daněčková s Patrikem Mažári. Byli velmi hodní a dokázali mi poradit, byla s nimi sranda. Zpětná vazba by měla přijít na klub.
 • Máš zprávu jestli dostaneš pozvánku do nominace i příště?
  Jestli dostanu pozvánku na příští sraz netuším. V listopadu, pokud vše půjde jak má, by se měl odehrát zápas s Polskem.
 • Kvůli zranění si toho během podzimu za starší žáky Žijeme Hrou moc neodehrála. V momentě kdy jsi se měla vrátit do zápasů přišla nucená stopka ze strany vlády ČR, už víš jak neplánované volno vyplníš?
  Určitě na sobě budu individuálně pracovat.

 • Tvá fotbalová kariéra je teprve na začátku, ale chtěli bychom se zeptat jestli je nějaký zápas nebo turnaj na který obzvláště ráda vzpomínáš, který se tobě nebo týmu obzvláště povedl?​​​​​​​
  Určitě to byl turnaj v Ratíškovicích. Byla jsem kapitánkou a podařilo se nám získat medaili za 3. místo. Na tento turnaj nikdy nezapomenu. Také to byl turnaj v Blansku. Celý turnaj jsme vyhráli a já si odvezla sošku za nejlepšího hráče.

Editě děkujeme za rozhovor a za celý tým Žijeme Hrou přejeme spoustu dalších úspěchů v osobním, ale i fotbalovém životě.

Sdílet na Facebooku