Úspěšný fotbalový kemp Žijeme Hrou v Lysicích

Letošní léto je v plném proudu a také kempy Žijeme Hrou jdou za sebou v rychlém shledu. Druhý turnus byl na programu od 13.7. - 17.7. v Lysicích. Účastnilo se ho přes 4 desítky dětí nejen z regionu, ale také z Vysočiny či brněnského okolí. A tak jsme na kempu přivítali "staré známé", kteří u nás na kempech již v minulosti působili, ale i úplně nové děti. 

Trenérský tým opět připravil bohatý program na komplexní rozvoj individuálního herního výkonu. Tréninky byly zaměřené na reakci hráčů v herních situacích, rozvoj střeleckých dovedností a přišla řada i na jemnou míčovou techniku. Vše prokládáno velkou porcí hry. Nechybělo ani kompenzační cvičení s naším specialistou Mgr. Pavlem Blahou. Děti hodně zaujala část "ANIMAL FLOW", kde rozhýbaly tělo ve všech směrech i úhlech. Procvičily svaly a zapracovaly na koordinaci pohybů a mobilitě. Prezentace "Zdravá strava sportovců" nemohla chybět.  

 

 

V rámci aktivní regenerace jsme využili lesopark v Drnovicích, kde jsme v krásné přírodě, načerpali všichni sílu do dalších dnů. Ve středu jsme také shlédli přípravné utkání staršího dorostu mezi Žijeme Hrou a FK Blansko, na kterém mohly děti vidět, co je v budoucnu ve fotbale čeká.

Neopoměnli jsme také na individuální dovednostní souteže v běhu, vedení míče i přesnosti střelby. Na kempech Žijeme Hrou se již stalo tradicí, že se hraje soutěž družstev "Liga Mistrů" u dětí velmi oblíbená. Nechyběla ani v Lysicích. 

Kluci a holky, užívali jsme si s vámi každou minutu na kempu, obrovsky nás těšilo pozorovat vaši čistou radost z každého tréninku. A pokud vás to s námi bavilo, něco nového jste se naučili a nebo jste se v něčem konkrétním zlepšili, tak je náš úkol splněn. 

Děkujeme hráčům a rodičům za fantastickou spolupráci a někdy v budoucnu na viděnou.  

Více fotografiíí a videí naleznete na facebooku a instagramu Žijeme Hrou.

Sdílet na Facebooku