Úspěšné představení na Velikonočním turnaji přípravek v Boskovicích

Na Velký pátek 19. dubna se v Boskovicích konal Velikonoční turnaj starších přípravek i za účasti týmu Žijeme Hrou. Turnaje se zúčastnilo 24 mužstev a byl rozdělen do 4 skupin. Vítězové jednotlivých skupin se utkali navzájem o vítězství v turnaji tedy o 1. - 4. místo, druzí o 5. - 8. místo, atd. Náš přípravkovský tým se ve skupině D utkal s následujícími týmy: FC Slovan Rosice, TJ Sokol Tovačov, SK Polička, FC Veselí nad Moravou, FK Slavonín. Konečné umístění ve skupině nakonec bylo druhé místo za vítěznou Poličkou, která nakonec celý turnaj vyhrála. Tým Žijeme Hrou jim jako jediný dokázal sebrat body, když jsme se ve vzájemném souboji rozloučili smírně. 

Následně náš tým z druhého místa postoupil do skupiny o 5. - 8 místo, kde jsme změřili síly s týmy: SK Hranice, ČAFC Židenice a AFK Letovice. Z velmi vyrovnaných zápasů jsme nakonec odešli z šestým místem což je velký úspěch.

Na turnaji se tým Žijeme Hrou prezentoval odvážnou a útočnou hrou.

Naši hru zdobila nejen odvaha v osobních soubojích, nápaditost při zakončení ale hlavně radost ze hry samotné.

Obrovský úspěch zaznamenal Honza Fadrný, který získal cenu pro nejlepšího střelce turnaje s krásnými 18. brankami. Turnaj a atmosféra celého svátečního dne se nám líbila a děti si fotbalový den velmi užili.

Všem hráčům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a přejeme mnoho dalších úspěchů.

 

Sestava týmu ŽH: Tenora (GK), Janča D., Janča J., Fadrný, Doležal, Sommer, Dočekal, Kotek, Matuška, Setnička, Horák

Miloš Šmerda (trenér)

Sdílet na Facebooku