V úterý 21. dubna se děti, rodiče a trenéři ze Žijeme Hrou již tradičně zapojili do jarní celorepublikové úklidové akce, kterou zaštiťuje Město Kunštát.
Na 50 dětí v doprovodu trenérů a rodičů po zimě vysbíralo drobné odpadky v oblasti okolo sportovního areálu, za školou, v ulicích Nová, Brněnská, Sportovní nebo Pod Zámkem a okolo Panské zahrady.
Za náš fotbalový klub se účastnily děti z kategorií starších přípravek a mladších žáků. Z dlouhodobého pozorování vidíme, že právě na tyto věkové kategorie má dobrovolnická akce velmi pozitivní výchovný dopad.
Děkujeme všem dětem, rodičům a trenérům za hojnou účast na této smysluplné akci.
Městu Kunštát patří poděkování za vybavení pomůckami na sběr odpadků a občerstvení pro naše brigádníky.

















