Turnaj přípravek Žijeme Hrou v Drnovicích

"Za krásného počasí fotbalový klub Žijeme Hrou uspořádal v sobotu 4. května na stadionu v Drnovicích první z turnajů pro kategorie přípravek. Zúčastnilo se ho sto třicet dětí z Drnovic, Lysic, Kunštátu, Svitávky a Boskovic. Pro děti byly připraveny čtyři hřiště, včetně kruhových s více brankami pro ty nejmenší. 

Krásné úsměvy a radost z pohybu zářila z dětí i trenérů, kteří akci zajišťovali. 

Turnaje Žijeme Hrou pořádáme celoročně a jsou určené pro všechny děti, které mají chuť a elán si zasportovat. Utkání v těchto věkových kategoriích nejsou řízena rozhodčími a nesou se v duchu fair play. 

Poděkování patří nejen všem dětem, ale i rodičům za vytvoření krásné atmosféry. Dále děkujeme panu Romanu Dvořáčkovi z firmy SEDOS Transport, který pro děti zajistil sladké odměny a fotbalovému oddílu TJ Sokol Drnovice." 

Miloš Šmerda - šéftrenér přípravek Žijeme Hrou. 

 

"Dnes se v Drnovicích na hřišti odehrál fotbalový turnaj Sedostransport Cup přípravek všech věkových kategorií, kterého se účastnilo bez mála 130 dětí. Dopoledne plné krásných fotbalových akcí, gólů a čistě ryzí sportovní radosti završené medailí a něčím sladkým na zub. Za ceny bych chtěl poděkovat Romanu Dvořáčkovi ml., za občerstvení fotbalovému výboru TJ Sokol Drnovice a za pomoc při pořádání trenérům z Žijeme Hrou." 

Jan Setnička - trenér mládeže Žijeme Hrou.

Sdílet na Facebooku