Turnaj přípravek v Lysicích zakončil sezónu 2021/2022

Jak už se stalo zvykem a tradicí uplynulou fotbalovou sezónu zakončil turnaj přípravek O pohár starosty městyse Lysice. Jednalo se v pořadí o 7. ročník tradičního turnaje a také v letošním roce byl velmi povedený. Zúčastnilo se jej kolem 250 dětí a hřiště doslova praskalo ve švech. Děkujeme všem účastníkům, rodičům a divákům, kteří vytvořili příjemnou fotbalovou atmosféru. Poděkování patří také všem trenérům a pomocníkům, kteří se podíleli na organizaci a také obsluze občerstvení, která zvládala nápor velkého počtu diváků a dětí. V neposlední řadě patří velký dík také správci lysického areálu, který hřiště tak jako vždy perfektně připravil.

Parádní tečka za fotbalovou sezonou, která byla vlivem dlouhé přestávky ze známých důvodů nezvykle krátká. Avšak veřme, že přůběh sezóny příští už nic nenaruší a budem si moci užívat svého oblíbeného sportu plnými doušky. 

"ŽH turnaj v Lysicích důstojnou tečkou za sezonou. Na 20 trenérů a žáků našeho spolku byly svědky spousty bezva momentů a zpravidla úsměvům na asi 250 dětských tváří z celkem 19ti přihlášených týmů, které odehrály za 160 minut 64 střetnutí na 7 hřištích. Běhající mráz v zádech z dnešního dopoledne přenáším v poděkování celému ŽH a přeji hodnotně prožité letní týdny." zakončil zhodnocení turnaje hlavní trenér lysických přípravek Břeťa Šulc.

Sdílet na Facebooku