Trojice hráčů Žijeme Hrou: Vojtěch Boček, Ondřej Lepka a Ondřej Hruška se ve čtvrtek 16.4. zúčastnila 2. výběrového kempu Regionální Fotbalové Akademie JMK, kam byli na základě nominace pozváni. Kemp se odehrál v areálu TCM Brno a skládal se z téninkové jednotky a představení brněnské fotbalové akademie.
Sešla se zde spousta šikovných mladých fotbalistů z celého Jimoravského kraje. Mimo jiné z okresu Blansko také Matyáš Zouhar (FK Blansko) a Matěj Vykoukal (RDR Akademie). Tréninková jednotka se nesla ve velkém tempu i kvalitě. Všichni tři si celý trénink užili a přinesla jim zajisté další cenné zkušenosti v jejich fotbalovém růstu.
Děkujeme za skvělou reprezentaci Žijeme Hrou a držíme palce při dalších pozvánkách do nejrůznějších výběrů.


