Talentovka starší přípravky zakončila sezónu turnajem v Nedvědici

V sobotu 18. června odehráli naši hráči ročníku 2011 a 2012 s talentovým potenciálem závěrečný turnaj sezóny. V Nedvědici se postupně utkali s domácím týmem, FC Velké Meziříčí, FC PBS Velká Bíteš, TJ Rozsochy a AFK Tišnov.

Velmi nás potěšilo, že se fotbalisté žháčka v celém turnaji prezentovali herními principy, na kterých jsme celou sezónu pracovali. Na hráčích byla vidět velká herní odvaha ve všech prostorech hřiště i snaha o časté zakončení. Turnaj byl hraný systémem každý s každým a vyhlašovalo se konečné pořadí.
Náš tým provázela celým turnajem trenérská dvojice David Karafiát a Pepa Borek. Kluci se v konkurenci 6 týmů umístili na pěkném 2. místě.

Děkujeme všem našim hráčům, rodičům a trenérům ze všech kategorií přípravek za vynikající reprezentaci Žijeme Hrou v průběhu celého roku.

Sdílet na Facebooku