Starší žáci se po necelém měsíci utkali s Vyškovem, tentokrát v poháru

1. kolo krajského poháru JMK - starší žáci

MFK Vyškov B - Žijeme Hrou 7:2 (5:1)

Sestava: Havelka (GK), Havel J., Španělová, Prudký, Chmelíčková, Kazda, Němec, Zouhar, Šulc, Ščučka, Jonáš, Janoušková

Branky: Ščučka, Havel J.

Starší žáci odehráli 1.kolo krajského poháru v Pustiměři proti týmu Vyškova, se kterým jsme se utkali na stejném místě již před měsícem. Dnešní výkon byl však oproti předešlému výrazně lepší. Na postup přes silného soupeře to sice nestačilo, ale i za měsíc byl znát velký pokrok ve hře našeho týmu. Do brány musel kvůli absenci obou brankářů Mihuly a Chytrého, Jakub Havelka, který tak místo role hráče, zaujal pozici brankáře a nevedl si vůbec špatně. Premiéru za starší žáky absolvoval také Ondřej Zouhar a další hráči ročníku 2007, Němec a Ščučka, mohli sbírat zkušenosti ve hře na celém hřišti. Po úvodních pasáži, kdy jsme působili bojácně, čehož domácí využili ke vstřelení 4 branek, se hra zcela vyrovnala. Přišly také šance našeho týmu a také dvě vstřelené branky v podání Matěje Ščučky a Kuby Havla. Nemusela však zůstat jen u nic a výsledek utkání mohl být daleko více přívětiví. Šance jsme si k tomu rozhodně vypracovali. Ke konci utkání nám již docházely síly a domácím se v posledních pěti minutách povedlo upravit konečné skóre, vstřelenými dvěma brankami na 7:2.

 

Martin Pavel (trenér)

Sdílet na Facebooku