Starší žáci mají za sebou tři vyrovnané zápasy. Mladší žáci nastříleli během 3 zápasů 24 gólů.

Po venkovním tripu čtyř venkovních zápasů za sebou se starší žáci představili poprvé na jaře doma, na stadionu v Lysicích. Proti Boskovicím B jsme odehráli vyrovnaný zápas, který byl plný osobních soubojů. Výraznější pasáže, kdy by se oběma týmům dařilo držet míč kombinací, by ste ve hře obou týmů příliš nenašly. Byl to především boj o každý metr hřiště. Touha po vítězství byla u našeho týmu veliká. I přes inkasovanou první branku jsme skóre zápasu otočili. Nejprve se po dorážce uvnitř šestnáctky prosadil Martin Skřička a po změně stran, po rohovém kopu parádní hlavičkou Ondra Horák.
V Rousínově jsme naopak těsně prohráli. Ve druhé půli vyrovnával střelou z poza šestnáctky Kuba Sommer na 1:1. V ten moment jsme chtěli stejně jak v domácím utkání, zápas otočit, ale inkasovali jsme do otevřené obrany po jednom z protiútoků. Domácí však v tomto utkání měli více šancí než náš tým a výhru si zasloužili.
Třetím soupeřem bylo ve vloženém kole v úterý FK Znojmo. Vyrovnaný zápas, kde se oba týmy snážily hrát kombinační fotbal. U našeho týmu byly konečně vidět i pasáže, kdy se snažíme zakládat útoky od vlastní brány postupným útokem. Snaha byla veliká, což našemu týmu během celého jara určitě něchybí. Kvalita vlastních přihrávek však ve spoustě případů měla značné trhliny a mnohdy jsme se připravili o úspěšnost danné akce vlastní nepřesností, nebo jsme přihrávali do hráčů soupeře. V dnešním zápase jsme však výrazně zvedli organizaci vlastní hry na což jsme hráče nabádali.

Martin Pavel (trenér)

 

Starší žáci - FC Boskovice B 2:1 (1:1)

Sobota 29.4. 2023
Branky: Skřička, Horák
Sestava: Hruška (GK), Horák, Bednář, Dočekal, Formánek, Skřička, Kašpar, Štěpánek, Janča, Danzinger, Sommer, Skoupý, Zunka, Šafář

TJ Tatran Rousínov - Starší žáci 2:1 (1:0)

Sobota 6.5. 2023
Branka: Sommer
Sestava: Hruška (GK), Brož, Bednář, Dočekal, Šafář, Chmelíček, Štěpánek, Janča, Danzinger, Sommer, Skoupý, Pernica, Zunka, Dražek, Barták
 

Starší žáci - FK Znojmo B 0:2 (0:0)

Úterý 9.4. 2023
Sestava: Hruška (GK), Horák, Bednář, Dočekal, Skřička, Kašpar, Brož, Štěpánek, Janča, Danzinger, Sommer, Skoupý, Dražek, Zunka, Šafář

Tabulka I.třídy starších žáků skupiny A

Mladší žáci mají za sebou 3 utkání s velmi podobným průběhem. Velká herní převaha, kterou se postupně povedlo zvýraznit také vstřelenými brankami. Postupnými kroky se zvyšuje také efektivita v zakončení. Celkem se mladším žákům podařilo v těchto zápasech vstřelit 24 gólů a žádný neinkasovat.
Martin Pavel (trenér)

Mladší žáci - FC Boskovice B 9:0 (5:0)

Sobota 29.4. 2023
Branky: 3x Křivánek, 2x Látal, 2x Barták, Pernica, Coural
Sestava: Hruška (GK), Šafář, Chmelíček, Látal, Štěpánek, Pavlů, Křivánek, Pernica, Dvořák, Kubíček, Barták, Coural, Slavíček

1. poločas utkání Žijeme Hrou U13 - FC Boskovice B U13

 

2. poločas utkání Žijeme Hrou U13 - FC Boskovice B U13

 

Závěrečná děkovačka

 

TJ Tatran Rousínov - Mladší žáci 0:7 (0:1)

Sobota 6.5. 2023
Branky: 2x Barták, Chmelíček, Coural, Křivánek, Borek, Hruška (pen.)
Sestava: Hruška (GK), Šafář, Chmelíček, Štěpánek, Křivánek, Pernica, Dvořák, Kubíček, Barták, Coural, Formánek, Borek

1. poločas utkání TJ Tatran Rousínov U13 - Žijeme Hrou U13

 

2. poločas utkání TJ Tatran Rousínov U13 - Žijeme Hrou U13

 

Závěrečná děkovačka

 

Mladší žáci - FK Znojmo 8:0 (5:0)

Úterý 9.5.2023
Branky: 3x Křivánek, 3x Pernica, Coural, Kubíček
Sestava: Hruška (GK), Svoboda, Šafář, Chmelíček, Látal, Štěpánek, Křivánek, Pernica, Dvořák, Kubíček, Barták, Coural

1. poločas utkání Žijeme Hrou U13 - FK Znojmo U13

 

2. poločas utkání Žijeme Hrou U13 - FK Znojmo U13

 

Závěrečná děkovačka

 

Sdílet na Facebooku