Starší žáci mají za sebou nabité září

MFK Vyškov B – Žijeme Hrou 10:0 (4:0)

Sestava: Mihula, Havel J., Havelka, Janoušková, Kazda, Měcháček, Prudký, Šínová, Šulc, Tesař, Vokurka, Němec, Ščučka, Havel O.

Proti urostlejšímu soupeři jsme neměli příliš šancí. V poločase jsme museli střídat brankáře Mihulu ze zdravotních důvodů a do brány šel Matěj Ščučka, který ještě několik šancí domácím zneškodnil. Proti fyzicky vyspělejšímu soupeři jsme hráli místy s příliš velkým respektem což se nakonec projevilo i ve skóre.

 

TJ Tatran Bohunice – Žijeme Hrou 5:3 (1:3)

Sestava: Mihula, Prudký, Havel J., Kazda, Šulc, Havelka, Chmelíčková, Holcner, Měcháček, Chytrý, Ščučka, Janoušková, Šínová, Vokurka, Havel O., Setničková
Branky: 2x Ščučka, Chmelíčková

Domácí jsme překvapili aktivním a důrazným napadáním, díky kterému jsme se hned v první minutě ujali vedení. Dále jsme hrozili z rychlých protiútoků, především díky rychlostním schopnostem Matěje Ščučky. Soupeř měl také velký počet šancí, které se mu ovšem nedařilo proměnit. Poločas tak skončil v náš prospěch. Ve druhé půli jsme se nechali zbytečně zatlačit a hráli jsme příliš pasivně, čehož domácí využili a díky zlepšenému proměňování gólových šancí otočil skóre utkání a zvítězil.

 

Žijeme Hrou – FC Soběšice 7:0 (5:0)

Sestava: Mihula, Prudký, Havel J., Kazda, Šulc, Havelka, Španělová, Měcháček, Chytrý, Tesař, Janoušková, Šínová, Vokurka, Jonáš, Chmelíčková, Ščučka
Branky: 5x Tesař, Kazda, Měcháček

Výrazně mladšího soupeře jsme přehráli o čemž napovídá i skóre utkání. Vytvářeli jsme si spoustu šancí z nichž ještě velká část zůstala neproměněna.

 

Žijeme Hrou – TJ Start Brno 0:7 (0:4)

Sestava: Mihula, Prudký, Havel J., Kazda, Chmelíčková, Havelka, Šulc, Měcháček, Chytrý, Tesař, Janoušková, Šínová, Vokurka, Jonáš, Kříž

FC Medlánky – Žijeme Hrou 10:0 (6:0)

Sestava: Mihula, Prudký, Havel J., Kazda, Chmelíčková, Havelka, Španělová, Holcner, Šulc, Tesař, Janoušková, Šínová, Jonáš, Kříž

Souboje s prvními dvěma mužstvy tabulky Startem a Medlánkami se nám výsledkově příliš nepovedly. Byl znát rozdíl ve fyzické vyspělosti obou týmů, ale výsledky obou zápasů nemuseli být zdaleka tak kruté. Do utkání se Startem bohužel někteří hráči nastoupili s velkou únavou po dopoledním programu. Což se na výkonu podepsalo.
V Medlánkách jsme nastoupili s výrazně pozměněným rozestavením, které nemáme zažité. Hráči se však s tímto rozestavením i taktickým záměrem rychle ztotožnili a zpočátku nám vycházelo. Z důvodu laciných, nevynucených chyb jsme však v první půli celkem jednoduše inkasovali 3 – 4 branky. I přes 10 inkasovaných gólů odchytal velmi dobrý zápas brankář Mihula. Domácího favorita jsme dnes nezaskočili, s předvedeným výkonem jsme však mohli být i přes nelichotivé skóre spokojeni.

 

Žijeme Hrou – Rájec-Jestřebí/Ráječko 6:2 (1:1)

Sestava: Chytrý (GK), Prudký, Havel J., Kazda, Chmelíčková, Havelka, Španělová, Němec, Šulc, Měcháček, Janoušková, Šínová, Švábová V.
Branky: 3x Němec 2x Kazda, Měcháček

Po vyrovnaném prvním poločase, kdy se šance střídaly na obou stranách jsme ve druhé půlce pozměnili rozestavení a i díky výrazně zlepšenému výkonu, hosty z Rájce do ničeho vážnějšího nepustili a jasně si tak došli pro vítězství. Rozdílovým hráčem byl dnes Vladislav Němec, který nejen, že vstřelil 3 branky, ale také se na spoustě dalších šancí podílel.

 

Žebětín/Bystrc – Žijeme Hrou 2:3 (0:2)

Sestava: Chytrý (GK), Prudký, Španělová, Chmelíčková, Havel O., Janoušková, Ščučka, Kazda, Šulc, Měcháček, Tesař, Zouhar, Šínová, Holcner

Branky: Měcháček, Tesař, Španělová

Úvod utkání nám vyšel na jedničku a domácím jsme díky pohotové dorážce Měcháčka a rychlému protiútoku dvojice Ščučka, Tesař, odskočili na rozdíl dvou branek. Poté se hra postupně vyrovnávala, až nás domácí před přestávkou zatlačili na vlastní polovinu. Branka z toho však nepadla a tak skóre poločasu bylo 0:2 v náš prospěch. Do druhé půle jsme trochu pozměnili náš taktický záměr i posty v sestavě. Soupeři se v 50. minutě povedlo skóre utkání snížit a dále nebezpečně hrozil. Konečné rozuzlení výsledku zápasu tak dala Veronika Španělová, která vstřelila vítěznou branku z přímého kopu, jenž kopla na vzdálenější brankářovu tyč. Domácím se povedlo ještě výsledek zkorigovat. Na vítězství našeho týmu to však již nezměnilo.

 

Martin Pavel (trenér)

Sdílet na Facebooku