Okresní výběry Blansko mladších žáků hráli velká finále

Ve čtvrtek 5.5. se v Rakvicích a Kostici konalo finále mezikokresních soutěží JmKFS mladších žáků U13 a U12. Okresní výběr Blansko ročníku 2009 a 2010 měl možnost, díky podzimní kvalifikaci z turnaje v Medlánkách, se těchto turnajů také zúčasntit. (Více o meziokresních turnaje v Medlánkách zde: https://www.zijemehrou.cz/zpravy/oba-okresni-vybery-blansko-postoupily-do-velkeho-finale).
 
Výběr U13 hrál v Rakvicích a obsadil 3. místo. A to k nejvyššímu stupínku chyběla jen jedna vstřelená branka v posledním utkání s výběrem Brno venkov, které nakonec skončilo 0:0. Avšak všechny 3 utkání (ještě výběr dívek JmKFS 2008 a Brno Město) byly velmi vyrovnané a rozhodovali opravdu maličkosti. Umístění na stupních vítězů mezi týmy celé jižní Moravy je pro výběr OFS Blansko velmi pěkný výsledek. zhodnotil trenér výběru 2009 Martin Pavel.
 
"Výběr U12 nenašla na turnaji v Kostici bohužel svého kanonýra a tak bez vstřelené branky i přes velkou snahu a bojovnost všech hráčů obsadila čtvrté místo. Ve vyrovnaném souboji o třetí místo jsme nedokázali proměnit řadu šancí a podlehli tak výběru OFS Brno-venkov 0:2", konstatoval trenér výběru 2010 Michal Hájek.
 
V obou výběrech měl své zastoupení také náš klub Žijeme Hrou. Navíc Dominika Švábová hrála za výběr dívek JmKFS 2008.
Ve výběru OFS Blansko ročník 2009 za Žijeme Hrou nastoupili:
Kotek T., Danzinger J., Janča J., Burkoň Š.
 
Ve výběru pro ročník 2010 za Žijeme Hrou nastoupili:
Hruška V., Pernica J., Chmelíček Š., Šafář D., Křivánek J.
 
Ve výběru dívek JmKFS ročníku 2008 nastoupila:
Švábová D.
 
Děkujeme za reprezentaci a přejeme hodně úspěchů na dalších srazech a turnajích za OFS Blansko.
Výběr OFS Blansko 2010Vojtěch HruškaVýběr OFS Blansko 2009Dominika Švábová
Sdílet na Facebooku