Mladším žákům závěr podzimu výsledkově příliš nevyšel

Mladší žáci

FKM Kahan - Žijeme Hrou 7:3 (3:2)

Branky: Měcháček, 2x Prudký

Sestava: Mihula (GK), Havel, Havelka, Měcháček, Zouhar, Prudký, Šulc, Setničková, Ščučka, Fadrný, Němec

Do utkání jsme vstoupili rychlou akcí Matěje Ščučky, kterou zakončil vedoucí brankou Maty Měcháček. Domácí vyrovnali v 8 min. po naší ztrátě míče v pokutovém území. V 11. min opět velmi aktivní Matěj Ščučka přihrává Samovi a ten nás umístěnou střelou posílá opět do vedení. Útoky se střídají na obou stranách a Maty v bráně nás svými zákroky několikrát podržel, ale do konce poločasu domácí skóre otáčí.
Ve 2.poločase domácí skóre navyšují i přesto si vytvoříme několik dobrých šancí - Fadrný, Ščučka, Prudký, ale bránu netrefujeme. V závěru ještě snižuje Sam a upravuje výsledek na konečných 7:3.
Hodnocení - i přes prohru jsme proti vedoucímu celku tabulky zahráli velmi dobře, což ocenil trenér domácího celku slovy - každý k nám přijede bránit nejméně v šesti hráčích, vy jste se snažili o útočnou hru se kterou jsme zejména v 1. půli měli velké problémy. Zlepšený výkon celého týmu budou chtít kluci určitě potvrdit v posledním utkání podzimní mistrovské sezóny v Soběšicích.

FC Soběšice - Žijeme Hrou 6:2 (5:1)

Branka: Šulc, Fadrný

Sestava: Mihula (GK), Magera, Havelka, Měcháček, Zouhar, Prudký, Šulc, Setničková, Doležal, Fadrný, Jonáš

S velmi těžkým, blátivým terénem jsme se v prním poločase vůbec nesrovnali a soupeř nás díky tomu jasně přehrál. Druhá půle už byla výrazně lepší a na rozbité hřiště jsme se adaptovali o čemž svědčí i remízový druhý poločas 1:1.

Jaroslav Žouželka (trenér)

Sdílet na Facebooku