Mladší žáci zakončili krajskou soutěž zápasy s brněnskými celky

Poslední dva zápasy v 1. třídě jsme odehráli v rozdílném rozpoložení. Nejprve jsme v neděli na domácím hřišti v Bořitově nastoupili proti B týmu Sparty Brno. Nezachytili jsme úvod a od toho se pak odvíjel celý zbytek zápasu. S kvalitním protivníkem nám na hřišti chyběla energie i větší pohyb a celý zápas jsme tahali za kratší konec. I přes zlepšení ve druhé půli to na zvrat výsledku nestačilo.

Se Startem Brno nastoupili do utkání kluci velmi koncetrovaní a bylo vidět, že chtějí výkon z Bořitova výrazně vylepšit, což se také povedlo. Podařilo se nám vstřelit 3 branky a soustředěným výkonen jsme si došli pro zaslouženou výhru. Na radosti a vítězném křepčení nezmenila nic ani velká průtrž, která se přehnala v Brně závěrem zápasu.

Během jara zaznamel celý tým výrazný výkonostní progres. Zlepšení se projevilo v posunu tabulkou vzhůru, získaných bodech, ale především na herním projevu. Celý tým tak během jara ukázal svou jasnou herní tvář. Někteří hráči ročníku 2011 už také nakoukli do zápasu starších žáků. Robert Coural už natrvalo. Ten odehrál celé jaro výhradně za starší žáky. Následující víkend nás čekají ještě dva turnaje. Pro ročník 2011 Rathgeber cup v Bystřici nad Pernštejnem a pro 2012 dvoudenní Třebíč Open, kde kluci zakončí povedenou sezónu.
 

Žijeme Hrou - FC Sparta Brno B 2:5 (1:3)

Bořitov, neděle 2.6.2024, 10:45

Branky: Svoboda D., Burkoň E.
Sestava: Lepka M. (GK), Svoboda D., Mosler M., Novotný J., Hruška O.,Formánek P., Borek Š., Pavlů Š., Slavíček P., Burkoň E., Lepka R., Lepka O., Bárta D.

 

TJ Start Brno - Žijeme Hrou 0:3 (0:2)

Loosova Brno, čtvrtek 6.6.2024, 18:15

Branky: Burkoň E., Lepka R., Lepka O.
Sestava: Lepka M. (GK), Svoboda D., Novotný J., Hruška O.,Formánek P., Borek Š., Kopřiva M., Slavíček P., Burkoň E., Lepka R., Lepka O., Bárta D.

Martin Pavel (šeftrenér žáků)
Více fotografií ze zápasů najdete na sociálních sítích Žijeme Hrou.

Sdílet na Facebooku