Mladší žáci nabrali ve Svitavách další cenné zkušenosti

Skupina E předkola Ondrášovka cupu 2019 - 2020 pro kategorii U13 byla na programu 19.9. na fotbalovém stadionu ve Svitavách i za účasti našeho týmu mladších žáků. Postupně jsme se utkali s následujícími týmy: FK Letohrad, Spartak Rychnov nad Kněžnou, SKP Slovan Moravská Třebová, TJ Svitavy a FC Boskovice. Všechna utkání šla za sebou v rychlém shledu s krátkými přestávkami mezi jednotlivými zápasy. Celkem náš tým odehrál slušnou porci 100 minut čistého času. Postup do dalšího kola nám bohužel o malý kousek nevyšel, ale i tak jsme s naším výkonem spokojeni. Prezentovali jsme se odvážným technickým fotbalem, který nám je vlastní a nasbírali jsme další neocenitelné zkušenosti. Jen více takových turnajů, kde nás protivnící přinutí k maximálnímu vynaloženému úsilí a které nás posunou zase o další krůček výše. 

Za tým Žijeme Hrou nastoupili:
Tenora F., Kotek T., Dočekal M., Zouhar O., Němec V., Ščučka M., Doležal L., Fadrný J., Setničková E., Sommer J., Setnička T.

Martin Pavel (trenér)

Sdílet na Facebooku