Mladší žáci hráli zlaté finále Starez cupu a souběžně zápas s Tišnovem

V sobotu 7.2 jsme se zúčastnili s týmem ml. žáků zlatého finále Starez Cupu v nafukovačce v TCM v Brně.

Finálový turnaj byl pro nás velkou výzvou a proto jsme od úvodního zápasu hráče nabádali k velké bojovnosti a soustředěnosti, s využitím individuálních dovedností a týmové spolupráce.

Už první zápasy nám naznačily, že ne se všichni na sobotu dobře vyspali. Zejména zápasy s Bohunicemi a Krasem nám nastavily zrcadlo v chuti jít za vítězstvím, kdy nás přehráli hlavně v důrazu v osobních soubojích a přímočarostí směrem k brance. Naše zdlouhavé a mnohdy přehrávané kombinace s velkým množstvím neproměněných brankových příležitostí nás na pomyslnou bednu nepustily a skončili jsme na čtvrtém místě.

Závěrem bych chtěl vyzdvihnout výkony Ondřejů Hrušky a Lepky, Honzy Stejskala a Petra Šeďi. Ti se svým přístupem k zápasům minimálně vyrovnali soupeřům ve všech aspektech hry. Věřím, že se v trénincích ještě více zvedne intenzita a na sezónu budeme dobře připraveni.

V sedmičlenné skupině jsme postupně sehráli 6 zápasů s následujícími výsledky:
Žijeme Hrou - TJ Tatran Kohoutovice 2:1
Žijeme Hrou - ELKO Holešov 2:2
Žijeme Hrou - SK Pozořice 1:1
Žijeme Hrou - TJ Tatran Bohunice 1:5
Žijeme Hrou - SK Říčany 2:1
Žijeme Hrou - FSA Kras 1:4

Za tým Žijeme Hrou U13 nastoupili:
Hájek D. (GK), Hájek F., Hruška O., Lepka O., Dvořáček P., Pelíšková Ž., Boček V., Tomanová T., Stejskal J., Šeďa P., Crhák S.

Jan Setnička (trenér)

Více k výledkům Starez cupu najdete na přímo na webu:
https://cup.starez.cz/vysledky/2013-nafukovacka-185

Souběžne se Starez cupem odehrál druhý tým mladších žáků v sobotu přípravný zápas proti Tišnovu.

Byl to první zápas a byla na většině kluků hodně vidět nervozita a také problém s postavením a udržením se na určených pozicích. Když se ale kluci uklidnili tak předváděli pěkné kombinace. Soupeř nás přehrál 6:3 a to hlavně důrazem a kvalitnějším prvním dotykem s míčem.
Vyzdvihl bych výkony gólmana Jáchyma Šulce, několikrát nás podržel a Marka Gerneše který vstřelil všechny 3 branky.

Za tým Žijeme Hrou U13 nastoupili:
Šulc J. (GK) - Dítě J., Bílek Š., Hruban R., Kůrka R., Hégr D., Chmelíček M., Sadílek P., Novotný J., Vrbka O., Rytíř L., Gerneš M., Sedláček T.

Milan Hégr (trenér)

Sdílet na Facebooku