Branky: 3x Němec, 2x Formánek, Kotek, Setnička
Sestava: Tenora (GK), Švábová V., Ščučka, Doubek, Němec, Setnička, Formánek, Kotek, Pernica, Horák, Sommer, Švábová D., Bednář, Janča Jar., Danzinger

Mladší žáci - FK Blansko B 2:1 (0:1)

Branky: Barták P., Skoupý
Sestava: Hruška (GK), Kubíček, Bednář, Šafář, Janča Jar., Barták P., Štěpánek, Chmelíček, Křivánek, Pernica, Danziger, Svoboda, Skoupý

U starších i mladších žáků se v utkáních stále více objevují principy na kterých pracujeme v tréninkovovém procesu. Nejinak tomu bylo i ve čtvrtečních zápasech v Blansku. Mladší žáci sice velice rychle inkasovali, ale skóre zápasu, se díky výrazně lepšimu druhému poločasu povedlo otočit na 2:1. Spoustu dalších šancí naši hráči neproměnili. Rozdíl ve skóre tak mohl být i výraznější.
Starší žáci si od úvodních minut počínali velmi dobře a dařilo se jim i střelecky. V pohlédném utkání potvrdili vzrůstající formu a zaslouženě zvítezili.