Memoriál Vladimíra Kotrhonze – turnaj pro druhý stupeň základních škol na okrese Blansko

V úterý 25.4. se v Boskovicích v areálu Červená Zahrada uskutečnil výše zmíněný turnaj. Kromě jednotlivců v různých školách, mělo Žijeme Hrou největší zastoupení v ZŠ Kunštát a ZŠ Lysice. Turnaje se zúčastnilo celkem 16 škol a obě naše spolupracující školy došly až do semifinále, kdy bohužel narazily na sebe navzájem, v krásném utkání Kunštát zvítězil 5:3 a nutno říct, že rozhodujícím prvkem nebyli hráči, ale brankář ZŠ Kunštát a náš odchovanec František Tenora, který dokonce sám jeden gól vstřelil. ZŠ Lysice pak vyhrál v zápase o 3.místo s Gymnáziem Boskovice. Finále nabídlo souboj ZŠ Kunštát a ZŠ Boskovice, Sušilova. V utkání naše škola zvítězila 4:0 a opět se dvakrát trefil František Tenora, a tak naši chlapci reprezentující ZŠ Kunštát pojedou na krajské finále v minifotbalu (5.5).
Všem chlapcům gratulujeme a děkujeme jim za skvělou reprezentaci našeho klubu a přejeme, ať se jim fotbalové úspěchy dále hromadí.

Jiří Vorlický ml.

Sdílet na Facebooku