Lukáš Vorlický podepsal v Atalantě Bergamo novou smlouvu

Člen rodiny Žijeme Hrou Lukáš Vorlický podepsal v Atalantě Bergamo novou pětiletou smlouvu. Lukáši, gratulujeme a přejeme hodně štěstíčka na tvé sportovní cestě. Po dlouhé pauze si zpět a třeba už příští rok tě uvidíme hrát v Champions League, kam se Atalanta po druhé za sebou probojovala. Držíme palce.

Lukáš na svůj facebookový profil napsal:

"2025

Minulý rok jsem touhle dobou byl po operaci kolene na hotelu v Barceloně a přemýšlel jsem co semnou bude.

To, že se po roce bez fotbalu znovu cítím v plné síle a můžu momentálně bojovat v Itálii o svoje místo v prvním týmu Atalanty a podepsat novou smlouvu je moc příjemné. Tohle vše bych ale nikdy nezvládl sám. Chtěl bych proto moc poděkovat všem lidem, kteří jsou semnou, protože mám kolem sebe prostředí, které mi vždy chtělo pomoct, vždy ke mě bylo upřímné a společně se snažíme o to, abych se posouval jak ve sportovním, tak i v osobním životě.

Děkuji své rodině za to že jsem zde, manažerovi a taťkovi za historii a za to jaké podmínky jsou schopni mi připravit, přítelkyni za to, že mi pomohla otevřít oči, doktorům kteří se o mě starali v době zranění, trenérům kteří mi pomáhali se zlepšovat, bývalým klubům a všem blízkým kteří mi od prvního dne co jsem kopl do míče věřili a fandili.

Jsem moc rád, že jste semnou zůstali v těžkých momentech a že si společně můžeme teď užít i tyto příjemné, protože si to všichni společně zasloužíme.

#ForzaAtalanta"

Sdílet na Facebooku