Kvalitní zápasy dorostů s FŠ Třebíč

FŠ Třebíč U19 - Starší dorost 2:2 (1:0)

Branky: Zlatníček, vlastní
Sestava: Hoch (GK), Chmelíček, Peša, Kazda, Marek, Zlatníček, Stejskal, Valenčík, Toman, Boček, Kalvoda
Náhradníci: Mihula (GK), Štarha, Macháček, Pilát, Tesař, Vajďák

Starší dorostenci Žijeme Hrou předvedli proti Třebíči velmi dobrý týmový výkon. Domácí si na začátku druhého poločasu vytvořili několik šancí, které jsme ustáli. Zatímco Třebíč své příležitosti neproměnila, naši hráči soupeře dokonale zaskočili v závěru utkání a vyrovnali na konečných 2:2.
Náš tým měl ve hře velmi dobré úseky, kdy se dařilo odvážně kombinovat, ukázat herní kvalitu i pod časoprostorovým tlakem.
Kdyby dnes byli k dispozici zranění a nemocní Baňa, Slavíček, Janků, Měcháček a Štarha, mohli jsme soupeře ještě více herně  potrápit.

Tabulka MSDD - D starší

 

FŠ Třebíč U17 - Mladší dorost 8:1 (3:0)

Branka: vlastní
Sestava: Mihula (GK), Svoboda, Kazda, Tesař, Chytrý, Pilát, Havelka, Sedláček, Kříž, Šulc, Janeček
Náhradníci: Doubek, Doležal, Setnička, Měcháček, Melka

Mladší dorost neodehrál proti kvalitnímu soupeři vůbec špatné utkání. Hráči udělali za podzim určitý výkonnostní posun. Bohužel se stále objevují pasáže, kdy "vypadneme ze hry" a soupeř nás gólově potrestá. Pokud by se v zimním období podařilo kádr mladšího dorostu konsolidovat, na jaře by náš tým mohl vypadat velmi dobře.

Vladan Horák (koordinátor sport. úseku)
 

Sdílet na Facebooku