I přes konec mistrovských soutěží týmy Žijeme Hrou stále hrají a trénují

I přesto, že je podzim mistrovských soutěží téměř ukončen (zbývá odehrát zápas starších žáků proti FKD), naše mužstva trénují a hrájí stále dál. V sobotu se na umělce v Blansku představily dva týmy mladších žáků, tak i jeden tým starší přípravky U11. V neděli se zase na turnaji v Brně představili přípravky ročníku U10. A takhle brněnský Starez cup hodnotil trenér Martin Pavel:

Starez cup U10
"Naše starší přípravky ročníku 2012 se dnes v Brně v TCM prezentovaly živelným, odvážným a aktivním výkonem. Hráči velice dobře reagovali na ztráty míče, kdy dobře přepínali z útoku do obrany. Důrazné a včasné napadání nám přineslo velkou řadu šancí a také vstřelených gólů. Líbil se mi především tah na branku a snaha o zakončení všech akcí.
Pro většinu hráčů bylo prostředí brněnského tréninkového centra mládeže nové, avšak prvotní ostych s úvodním hvizdem rychle schodili. Vynikající koncentrace hráčů od úvodních minut turnaje s přibývajícím časem, logicky klesala. I tak jsme dokázali poslední zápasy kvalitně odehrát.
Za vyzdvihnutí stojí individuální výkony Štěpána Borka, Davida Bárty a brankáře Matěje Bednáře, který výborně rozehrával i chytal. "

Následující víkend startuje, doufejme že dlouhý seriál halových turnajů Žijeme Hrou. A je se opravdu na co těšit. Už tuhle sobotu bude na turnaji mladších přípravek v hale ve Svitávce k vidění parádní obsazení. A to: 1.FC Slovácko, Fotbalová škola Třebíč, FC Svratka Brno, MFK Vyškov a Žijeme Hrou. Přijďte se Sportovní haly ve Svitávce podívat na parádní fotbal v podání špičkových mládežnických mužstev.

Sdílet na Facebooku