Fotbalové kempy Žijeme Hrou 2022 odstartovali v Kunštátě

Je to tady!
Pondělní dopoledne 18. července jsme zahájili fotbalové kempy 2022 v Kunštátě.
Kluci a holky začali trénink společným rozcvičením pod vedením našich kondičních trenérů. Nutno dodat, že všichni naši fotbalisté nastoupili s obrovským nadšením a energií. Dopoledne se neslo ve znamení fotbalu. Trenéři pozorně sledovali aktuální dovednosti hráčů a rozdělovali je do tréninkových skupin.

Po posilnění výborným obědem jsme se vrhli do odpolední tréninkové jednotky, kde trenéři měli připravené 4 stanoviště s různým zaměřením. Následně jsme se přesunuli na večeři, kde si kluci po náročném dni mohli vychutnat výbornou pizzu.

Druhý den kunštátského fotbalového kempu začal na plný plyn. Po vydatné snídani jsme se opět vrhli do tréninku. Společné rozcvičení všechny hráče dokonale nabudilo. Už jsme se těšili na pestrý trénink, který pro nás trenéři připravili.

Trenérský tým si nachystal nasledující dovednostní stanoviště:

  • Rozvoj rychlosti a obratnosti
  • Zakončení po vedení míče
  • Individuální práce s míčem a jemná technika
  • Intervalová a volná hra

Dopolední trénink byl výživný, avšak i přes stoupající teploty bylo úsilí všech hráčů maximální.
Chtuný oběd s odpolední pauzou sloužil jako vítaná obnova energie. Odpolední část už byla celá zaměřená jen na hru, kde si všechny děti mohly spoustu věcí z dopoledne vyzkoušet v herních podmínkách. Nabitý den jsme zakončili před večeří krátkou procházkou kolem kunštátského zámku a okolí.

 

Nebudeme si nic nalhávat,

pro nás všechny je to v tropickém letním počasí dobrá zkouška odolnosti. Naši fotbalisté to ale zvládají skvěle. Ráno jsme třetí den na fotbalovém kempu zahájili herním tréninkem.
Středa dopoledne byla věnována odpočinku na kunštátském koupališti.

Zde nechyběla aktivní regenerace v podobě vyplavání nebo beach volleyballu.

Odpoledne jsme náš program individualizovali. Někteří zvolili odpočinek nebo procházku. Někteří prostě chtěli na hřiště a my jim to dopřáli.

V herním prostředí se hráči věnovali rozvoji individuálních dovedností, reakci po zisku a ztrátě míče, řešení finální fáze.
Ve večerním promítání jsme společně shlédli oblíbený film dětí Godzilla.

Středa byla na výdej energie náročná. U dětí a realizačního týmu ale panuje vzhledem ke splněným denním cílům spokojenost.

Čtvrteční program kempu patřil k nejnabitějším. Ráno jsme odstartovali dětmi oblíbeným turnajem Liga mistrů.

Nejmladší skupina hráčů si zahrála turnajovou verzi Youth champions league. Po obědě jsme vyrazili na návštěvu krásného areálu jeskyní Blanických rytířů v Rudce u Kunštátu.

Děti si prohlídku jeskyní a celou procházku výborně užily. V podvečer nás čekal ještě jeden fotbalový trénink a druhé kolo Ligy mistrů.
Na závěr jsme opékali buřty u ohně.

Celý den byl strašně moc fajn.

 

Páteční (závěrečný) den nás na kempu navštívil odchovanec Žijeme Hrou a v současnosti hráč FC Zbrojovky Brno U15 Jan Fadrný. Honza se s klukama a holkama podělil o své dosavadní fotbalové zážitky, zatrénoval si s námi a zahrál i závěrečné kolo Ligy mistrů. Na oběd jsme si pochutnali na řízečku a nechyběla ani sladká tečka v podobě zmrzliny.
Nezapomněli jsme vyhlásit vítěze letošní Ligy mistrů. Tím se stali fotbalisté "Dobré vody".
Odpoledne jsme kemp v Kunštátě slavnostně zakončili.

Letos to pro děti bylo velmi náročné, protože v průběhu celého týdne panovaly super tropy. Díky velké chuti a motivaci všech mladých fotbalistů jsme bez problémů zvládli všechny tréninkové jednotky. Splnili všechny vytyčené cíle!

Náš trenérský tým děkuje všem dětem za skvělý týden, rodičům za výbornou komunikaci a podporu!
Pokud se Vám kemp přípravek v Kunštátě 2022 líbil, budeme se těšit opět za rok na viděnou!

Zdraví Vás trenéři Žijeme Hrou.

Sdílet na Facebooku