Dva zcela rozdílné zápasy dorostu s brněnskými týmy

Náš dorost odehrál dvě poslední utkání ve zcela rozdílné podobě. Tedy naprosto dva herně odlišné výkony.

V domácím utkání se Svratkou Brno slavíme první bod i první vstřelené branky na jaře. Týmu velmi pomohl Petr Valenčík, který je věkem sice dorostenec, ale nastupuje pravidelně za mužský ,,B‘‘ tým. Právě on vstřelil naši úvodní branku. Každopádně ocenit je třeba úplně všechny, protože zejména druhý poločas jsme soupeře do ničeho nepustili a prezentovali se skvělou kombinační hrou a výborně zvládnutou organizací. Celý druhý poločas jsme dotahovali jednobrankové manko a nakonec k velké radosti všech, i početné divácké kulisy, jsme vstřelili vyrovnávací gól z kopačky Matěje Měcháčka. Tomuto zápasu chyběl jen ještě jeden námi vstřelený gól.

Ve venkovním utkání s Moravskou Slávií toho příliš mnoho pochválit nemůžeme. Zápas skončil vysokou porážkou 7:0 a nutno říct, že na soupeře jsme nestačili. Rovněž jsme k zápasu nepřistoupili s plnou zodpovědností za své výkony a soupeř mohl vyhrát mnohem vyšším rozdílem. Věříme, že to bylo výjimečné a že příště navážeme na výkon proti Svratce. Čeká nás domácí zápas proti Šlapanicím, který se bude hrát v sobotu ve 13:00 v Lysicích. Všechny fanoušky vítáme!