Dorostenci zápas s Kohoutovicemi rozhodli ve druhé půli 4 brankami

Žijeme Hrou - TJ Tatran Kohoutovice 6:2 (2:2)

Branky: 2x Doležal, 2x Kazda, Havelka, Setnička
Sestava: Šmerda (GK), Jonáš, Svoboda, Kazda, Jindřich, Doležal, Havelka, Šulc, Melka, Měcháček, Prudký
Náhradníci: Tesař, Valnečík, Kotek, Setnička, Sommer, Chytrý

Kohoutovice byly náš poslední soupeř z konce tabulky, teď už nás do konce podzimní části sezóny čekají pouze soupeři z vrchu. Avšak předvedená hra v prvním poločase tomu úplně neodpovídala a nedařilo se nám technicky horšího soupeře přehrávat a hlavně proměňovat šance. Na druhou stranu nutno ocenit obrannou fázi Kohoutovic, kdy nám jejich bránění v bloku a vystavování našich hráčů do ofsajdu komplikovalo hru. Po našich individuálních chybách jsme inkasovali 2 góly a poločas tedy skončil nerozhodně 2:2. Do druhé půle jsme nastoupili se změnou v rozestavení a skvělými střídáními, která v podstatě hned přinesla ovoce a naše hra se rázem zlepšila. Soupeři potom v průběhu rychle docházely síly a naši hráči si na hřišti dělali co chtěli. Druhou půli jsme ovládli v poměru 4:0 a celkově jsme tedy slavili vítězství 6:2.

Zápas s Kohoutovicemi jsme odehráli v dosud největším počtu hráčů, za což bych chtěl kluky ještě dodatečně pochválit.