Dobročinný turnaj na pomoc Pepovi Havlovi se vydařil

Dne 6.3.2022 se ve Sportovní hale ve Svitávce uskutečnil dobročinný turnaj na pomoc Pepu Havlovi. Akci pořádal klub TJ Sokol Bořitov ve spolupráci se spolkem Žijeme Hrou a s ním spolupracujícími kluby (FK Kunštát, SK Moravan Svitávka, FC Olešnice). Turnaje se zúčastnily právě tyto týmy.

Během turnaje byla připravena kasička, do které mohli všichni dobrovolně přispět. Dobrá věc se podařila a na podporu Pepi Havla se vybrala pěkná částka 31.760,- Kč! Peníze byli dnes předány formou osobního daru a doufáme, že alespoň trochu pomohou s nejpotřebnějšími úkony, které je třeba udělat, aby měl Pepa nejlepší možné prostředí pro rehabilitaci.

Děkujeme všem, kteří sdíleli příspěvek a pomohli tak rozšířit okruh možných dárců. Děkujeme ještě jednou všem klubům a spolkům, které tento turnaj pomohly zorganizovat, jmenovitě TJ Sokol Bořitov, Žijeme Hrou, Moravan Svitávka, FK Kunštát a FC Olešnice. Děkujeme městysu Svitávka a jejímu starostovi za prostory. Děkujeme zejména všem, kteří se akce zúčastnili jako hráči a přispěli.

Monika Havlová (manželka Pepy Havla):

"Ráda bych za celou rodinu a Pepu moc poděkovala všem co jste se podíleli jak na myšlence turnaj pro Pepu uspořádat tak finančně podpořit jeho léčbu. 
Pepa věděl, že se turnaj koná a byl z toho moc dojatý a mám Vám vzkázat, že maká a doufá že se jednou zase přidá mezi Vás.
Vše je na dobré cestě a díky skvělé péči lékařů a Pepově obrovské vůli, věřím, že jednou řekne jeho oblíbenou větu. Jsem to dal v suchým triku."
 
Více fotografií najdete na sociálních sítích Žijeme Hrou.
Sdílet na Facebooku