3. místo na turnaji U9 ve Svitavách

V neděli 7.1.2018 jsme se zúčastnili turnaje v kategorii U9 (ročník 2009) ve Svitavách. Výborně obsazený turnaj v místní krásné sportovní hale byl pro naše děti velkou zkušeností. Náš tým odehrál 6 utkání a pouze ve dvou zápasech se z výhry radovalo mužstvo soupeře. Pod vzorným vedením trenérů Pavla Chmelíčka a Břetislava Šulce jsme na turnaji obsadili krásné 3. místo. U dětí bylo vidět jak obrovskou mají radost ze hry a užívají si každý okamžik zápasu. Velkou zásluhu na tom měl náš brankář Tadeáš Matuška. Jeho zákroky obdivovala celá sportovní hala a poprávem byl vyhlášen brankářem turnaje. Poděkováni patří všem dětem a dvojci trenérů za vzornou reprezentaci fotbalového klubu Žijeme Hrou v tumto turnaji.

Sestava: Švábová Diminika, Horáček Tomáš, Štefek Dominik, Janča Jaromír, Matuška Tadeáš, Hradecký Štěpán, Kubíček Richard, Kotek Tomáš, Janča David, Janča Jakub, Chmelíček Šimon

Trenéři: Chmelíček Pavel, Šulc Břetislav

Miloš Šmerda (šéftrenér přípravek)

 

Sdílet na Facebooku