Turnaj přípravek Žijeme Hrou v Kunštátě

Termín: 
So 15. 9. 2018
Místo konání: 
Fotbalový stadion Kunštát
Sraz / odjezd: 
Odjezd z Lysic od pošty v 8:15 hodin, sraz v Kunštátě v 8:30 hodin, konec turnaje cca v 11:30 hodin
Začátek utkání: 
9:00
Ročník: 
2008 a mladší
Kapacita: 
neomezena
Startovné: 
bez startovného

Účastnící se týmy FC Žijeme hrou

Starší přípravkaMladší přípravkaPředpřípravka

Turnaj Žijeme Hrou pro kategorii předpřípravek, mladších přípravek a starších přípravek.

Hraje se souběžně na dvou klasických hřištích a kruhovém hřišti dle kategorií, bez evidence výsledků.

Kontakt na pořadatele

Miloš Šmerda
+420 601 085 052

Přihláška

Toto a následující pole se týkají zástupce týmu
Tento email bude přiřazen jako kontaktní email k přihlášce
Odesláním formuláře vyjadřuji svůj souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil se zásadami tohoto zpracování.
CAPTCHA
Tato otázka slouží jako test, jestli jste člověk a k prevenci automatického spamu.
Zrušit

Nominace hráčů za týmy FC Žijeme hrou

2008 Švábová Dominika
2008 Setnička Tomáš
2008 Jonáš Daniel
2008 Jež Jakub
2008 Sommer Jakub
2008 Sadílek Augustin
2008 Horák Ondřej
2008 Veselý Ondřej
2008 Vybíral Antonín
2008 Šmerda Tomáš
2008 Knoflíček Vít
2008 Tenora František
2008 Růžička Matěj
2008 Dočekal Marek
2008 Halečková Simona
2009 Horáček Tomáš
2009 Kotek Tomáš
2009 Kaspar Jakub
2009 Novotný Patrik
2009 Brož Matěj
2009 Hradecký Štěpán
2009 Rojicek Tadeas
2009 Janča David
2009 Janča Jakub
2009 Matuška Tadeáš
2009 Janča Jaromír
2009 Šváb Daniel
2009 Beneš Ondřej
2009 Pavelka Adam
2009 Šteffek Dominik
2009 Hrubý Daniel
2010 Hrubý David
2010 Kovář Nikola
2010 Štěpánek Lukáš
2010 Chmeliček Šimon
2010 Kubíček Richard
2010 Jurnečka Štěpán
2010 Hruška Vojtěch
2010 Procházka Eduard
2010 Prudký Šimon
2010 Mikošková Eliška
2010 Mikula Ondřej
2010 Kytner Kevin
2010 Prudký Joachim
2010 Kučírek Martin
2010 Studýnka Jan
2010 Mička Mojmír
2011 Parfus Petr
2011 Pavlů Štěpán
2011 Barták Lukáš
2011 Kotlán Viktor
2011 Svoboda David
2011 Jež Ota
2011 Ondra Denis
2011 Hradecký Radim
2011 Strachota Adam
2011 Král Tomáš
2011 Dlapa Antonin
2011 Gajda David
2011 Lepka Michal
2011 Lepka Robin
2012 Čepelka Tomáš
2012 Mikoška Michal
2012 Šamšula Metoděj
2012 Křepela David
2012 Studýnka Jiří
2012 Bárta David
2012 Peška Lukáš
2012 Kočička David
2012 Živný Štěpán
2013 Boček Vojtěch
2013 Šulc Jáchym
2013 Meduna Tomáš
2013 Jež Daniel
2013 Lepka Ondřej
2014 Strachota David
Celkem jede / míst00
Sdílet na Facebooku