TURNAJ PŘÍPRAVEK ŽIJEME HROU V KUNŠTÁTĚ

Termín: 
So 19. 5. 2018
Místo konání: 
Fotbalový stadion Kunštát
Sraz / odjezd: 
Sraz v 8:30 v Kunštátě
Začátek utkání: 
9:00
Ročník: 
2007 a mladší
Kapacita: 
neomezena
Startovné: 
500,-

Účastnící se týmy FC Žijeme hrou

Starší přípravkaMladší přípravkaPředpřípravka

Turnaj Žijeme Hrou pro kategorii předpřípravek, mladších přípravek a starších přípravek.

Hraje se souběžně na dvou klasických hřištích a kruhovém hřišti dle kategorií, bez evidence výsledků.

Kontakt na pořadatele

Miloš Šmerda
+420 601 085 052

Přihláška

Toto a následující pole se týkají zástupce týmu
Tento email bude přiřazen jako kontaktní email k přihlášce
CAPTCHA
Tato otázka slouží jako test, jestli jste člověk a k prevenci automatického spamu.
Zrušit

Nominace hráčů za týmy FC Žijeme hrou

Straková
Anna
Vybíhalová
Nina
Švábová
Veronika
Řezníček
Vojtěch
Setničková
Edita
Zouhar
Ondřej
Jašek
Ondřej
Huňáček
Tomáš
Kolařík
Matouš
Havel
Ondřej
Živný
Mikuláš
Němec
Vladislav
Kytner
Daniel
Slavíčková
Natálie
Ščučka
Matěj
Magera
Jakub
Hladil
Jakub
Švábová
Dominika
Bílek
Vojtěch
Setnička
Tomáš
Jonáš
Daniel
Doležal
Lukáš
Sadílek
Augustin
Horák
Ondřej
Veselý
Ondřej
Vybíral
Antonín
Šmerda
Tomáš
Knoflíček
Vít
Tenora
František
Růžička
Matěj
Dočekal
Marek
Horáček
Tomáš
Hradecký
Štěpán
Rojicek
Tadeas
Rojicek
Tadeas
Matuška
Tadeáš
Bartáková
Tereza
Janča
Jaromír
Beneš
Ondřej
Koukal
Lukáš
Šteffek
Dominik
Hrubý
Daniel
Kovář
Nikola
Štěpánek
Lukáš
Chmeliček
Šimon
Kubíček
Richard
Jurnečka
Štěpán
Hruška
Vojtěch
Procházka
Eduard
Prudký
Šimon
SEHNAL
VLASTIMIL
Mikošková
Eliška
Mikula
Ondřej
Prudký
Joachim
Kučírek
Martin
Mička
Mojmír
Parfus
Petr
Pavlů
Štěpán
Barták
Lukáš
Kotlán
Viktor
Svoboda
David
Ondra
Denis
Hradecký
Radim
Strachota
Adam
Král
Tomáš
Dlapa
Antonin
Gajda
David
Lepka
Robin
Čepelka
Tomáš
Mikoška
Michal
Šamšula
Metoděj
Křepela
David
Studýnka
Jiří
Bárta
David
Peška
Lukáš
Kočička
David
Živný
Štěpán
Šulc
Jáchym
Meduna
Tomáš
Jež
Daniel
CRHÁK
SIMON
Strachota
David
Sdílet na Facebooku