Turnaj přípravek Žijeme Hrou v Drnovicích

×

Chybová zpráva

  • Notice: Trying to get property of non-object ve funkci zh_nominations_getNomList() (řádek: 334 v souboru /data/web/virtuals/98141/virtual/www/sites/all/modules/zh_nominations/zh_nominations.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object ve funkci zh_nominations_getNomList() (řádek: 357 v souboru /data/web/virtuals/98141/virtual/www/sites/all/modules/zh_nominations/zh_nominations.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object ve funkci zh_nominations_getNomList() (řádek: 357 v souboru /data/web/virtuals/98141/virtual/www/sites/all/modules/zh_nominations/zh_nominations.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object ve funkci zh_nominations_getNomList() (řádek: 334 v souboru /data/web/virtuals/98141/virtual/www/sites/all/modules/zh_nominations/zh_nominations.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object ve funkci zh_nominations_getNomList() (řádek: 357 v souboru /data/web/virtuals/98141/virtual/www/sites/all/modules/zh_nominations/zh_nominations.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object ve funkci zh_nominations_getNomList() (řádek: 357 v souboru /data/web/virtuals/98141/virtual/www/sites/all/modules/zh_nominations/zh_nominations.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object ve funkci zh_nominations_getNomList() (řádek: 334 v souboru /data/web/virtuals/98141/virtual/www/sites/all/modules/zh_nominations/zh_nominations.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object ve funkci zh_nominations_getNomList() (řádek: 357 v souboru /data/web/virtuals/98141/virtual/www/sites/all/modules/zh_nominations/zh_nominations.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object ve funkci zh_nominations_getNomList() (řádek: 357 v souboru /data/web/virtuals/98141/virtual/www/sites/all/modules/zh_nominations/zh_nominations.module).
Termín: 
So 4. 5. 2019
Místo konání: 
Drnovice
Sraz / odjezd: 
Sraz na hřišti v Drnovicích nejpozději v 9:00 hodin, konec v 11:30 hodin, Prosím o rychou reakci na nominaci a hlavně neváhejte dorazit i těmi nejmenšími dětmi, které na žádném turnaji ještě nebyli. Občerstvení zajištěno.
Začátek utkání: 
9:30 - 11:30

Účastnící se týmy FC Žijeme hrou

Starší přípravkaMladší přípravkaPředpřípravka

Součástí turnaje bude sehrát zápas FAČR Žijeme Hrou "A" + "B" - FC Boskovice "A" + "B"

Pro děti je připravena také odměna od sponzorů.

Kontakt na pořadatele

Miloš Šmerda
+420 601 085 052

Nominace hráčů za týmy FC Žijeme hrou

2007 Bednářová Karolína
2008 Švábová Dominika
2008 Setnička Tomáš
2008 Jež Jakub1
2008 Sommer Jakub1
2008 Horák Ondřej0
2008 Veselý Ondřej
2008 Šmerda Tomáš0
2008 Knoflíček Vít0
2008 Lechner Ladislav
2008 Tenora František0
2008 Kopřiva Matěj
2008 Růžička Matěj
2008 Dočekal Marek0
2008 Halečková Simona0
2009 Horáček Tomáš
2009 Kotek Tomáš0
2009 Kaspar Jakub0
2009 Novotný Patrik
2009 Brož Matěj
2009 Hradecký Štěpán0
2009 Janča David2
2009 Janča Jakub2
2009 Matuška Tadeáš0
2009 Bartáková Tereza0
2009 Janča Jaromír0
2009 Matyáš Janoušek0
2009 Šváb Daniel0
2009 Pavelka Adam0
2009 Koukal Lukáš
2009 Šteffek Dominik0
2009 Kšica Josef
2009 Hrubý Daniel 0
2010 Kovář Nikola
2010 Štěpánek Lukáš
2010 Kubíček Richard0
2010 Nedomová Dominika
2010 Jurnečka Štěpán
2010 Hruška Vojtěch0
2010 Procházka Eduard0
2010 Prudký Šimon1
2010 Sehnal Vlastimil0
2010 Mikošková Eliška
2010 Kytner Kevin0
2010 Šafář Dominik0
2010 Prudký Joachim0
2010 Kučírek Martin0
2010 Studýnka Jan0
2010 Barták Petr0
2010 Mička Mojmír
2010 Kupka Lukáš0
2011 Parfus Petr0
2011 Frauenberg Ondrej
2011 Pavlů Štěpán
2011 Barták Lukáš
2011 Křivánek Jakub0
2011 Kotlán Viktor0
2011 Svoboda David
2011 Jež Ota0
2011 Janoušek Adam0
2011 Ondra Denis0
2011 Hradecký Radim0
2011 Palme Ondřej0
2011 Strachota Adam
2011 Kopřiva Marek
2011 Král Tomáš
2011 Zvejška Lukáš0
2011 Dlapa Antonin0
2011 Gajda David0
2011 Lepka Michal0
2011 Lepka Robin0
2011 Chloupek Ladislav
2012 Čepelka Tomáš
2012 Včelica Mikuláš0
2012 Mikoška Michal
2012 Šamšula Metoděj
2012 Křepela David0
2012 Studýnka Jiří0
2012 Bárta David0
2012 Morbitzerová Anička
2012 David Šimon
2012 Peška Lukáš0
2012 Požár Jan
2012 Nedomová Natálie
2012 Kočička David
2013 Palinek Matyáš0
2013 Boček Vojtěch0
2013 Sehnalová Marie0
2013 Šulc Jáchym0
2013 Meduna Tomáš0
2013 Hruška Ondřej0
2013 Jakubec Štěpán
2013 Šeďa Petr0
2013 Jež Daniel
2013 Šafářová Anna
2013 Dítě Jakub
2014 Havlíček Radim0
2014 Strachota David0
2014 Požár Vojtěch
2014 Musil Dominik
2014 Kašpar Adam
2014 Jurnečka Ondřej
2014 Morbitzer Šimon
Celkem jede / míst603
Sdílet na Facebooku