Turnaj přípravek Žijeme Hrou v Drnovicích

Termín: 
So 5. 5. 2018
Místo konání: 
Fotbalový stadion Drnovice
Sraz / odjezd: 
Sraz v 8:30 v Drnovicích
Začátek utkání: 
9:00
Ročník: 
2007 a mladší
Kapacita: 
neomezena
Startovné: 
500,-

Účastnící se týmy FC Žijeme hrou

Starší přípravkaMladší přípravkaPředpřípravka

Turnaj Žijeme Hrou pro kategorii předpřípravek, mladších přípravek a starších přípravek.

Hraje se souběžně na dvou klasických hřištích a kruhovém hřišti dle kategorií, bez evidence výsledků.

Kontakt na pořadatele

Miloš Šmerda
+420 601 085 052

Přihláška

Toto a následující pole se týkají zástupce týmu
Tento email bude přiřazen jako kontaktní email k přihlášce
Odesláním formuláře vyjadřuji svůj souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil se zásadami tohoto zpracování.
CAPTCHA
Tato otázka slouží jako test, jestli jste člověk a k prevenci automatického spamu.
Zrušit

Nominace hráčů za týmy FC Žijeme hrou

2006 Straková Anna
2006 Vybíhalová Nina
2006 Švábová Veronika
2006 Setničková Edita
2007 Zouhar Ondřej
2007 Jašek Ondřej
2007 Huňáček Tomáš
2007 Havel Ondřej
2007 Živný Mikuláš
2007 Němec Vladislav
2007 Kytner Daniel
2007 Slavíčková Natálie
2007 Ščučka Matěj
2007 Magera Jakub
2007 Hladil Jakub
2008 Rauš David
2008 Fadrný Jan
2008 Švábová Dominika
2008 Bílek Vojtěch
2008 Setnička Tomáš
2008 Jonáš Daniel
2008 Doležal Lukáš
2008 Jež Jakub
2008 Sommer Jakub
2008 Horák Ondřej
2008 Veselý Ondřej
2008 Vybíral Antonín
2008 Šmerda Tomáš
2008 Knoflíček Vít
2008 Straka Michal
2008 Tenora František
2008 Dočekal Marek
2009 Kotek Tomáš
2009 Kaspar Jakub
2009 Hradecký Štěpán
2009 Rojicek Tadeas
2009 Janča David
2009 Janča Jakub
2009 Matuška Tadeáš
2009 Bartáková Tereza
2009 Janča Jaromír
2009 Beneš Ondřej
2009 Pavelka Adam
2009 Koukal Lukáš
2009 Šteffek Dominik
2009 Hrubý Daniel
2010 Hrubý David
2010 Kovář Nikola
2010 Štěpánek Lukáš
2010 Chmeliček Šimon
2010 Kubíček Richard
2010 Jurnečka Štěpán
2010 Hruška Vojtěch
2010 Procházka Eduard
2010 Prudký Šimon
2010 SEHNAL VLASTIMIL
2010 Mikošková Eliška
2010 Mikula Ondřej
2010 Kytner Kevin
2010 Prudký Joachim
2010 Kučírek Martin
2010 Studýnka Jan
2010 Barták Petr
2010 Crhák Filip
2010 Mička Mojmír
2011 Parfus Petr
2011 Pavlů Štěpán
2011 Barták Lukáš
2011 Kotlán Viktor
2011 Svoboda David
2011 Jež Ota
2011 Ondra Denis
2011 Hradecký Radim
2011 Strachota Adam
2011 Král Tomáš
2011 Gajda David
2011 Lepka Robin
2012 Čepelka Tomáš
2012 Mikoška Michal
2012 Šamšula Metoděj
2012 Křepela David
2012 Studýnka Jiří
2012 Bárta David
2012 Peška Lukáš
2012 Kočička David
2012 Živný Štěpán
2013 Šulc Jáchym
2013 Meduna Tomáš
2013 Jež Daniel
2014 Strachota David
Celkem jede / míst00
Sdílet na Facebooku