Dobrý den rodiče a kluci.
Zasílám nominaci na 2. kolo Starez Cupu, které se uskuteční v neděli 15. ledna v TCM Brno.
Sraz hráčů přímo v TCM bude ve 12:30 hod.
Odjezd z Kunštátu v 11:30 hod.
Odjezd z Lysic u pošty 11:35 hod.
Každý hráč bude mít pitný režim a svačinu na celou dobu turnaje.
Na místě je možné si něco zakoupit v bufetu.
Organizátoři turnaje nám napsali, že se v nafukovací hale bude topit, mějte sebou určitě ještě termo oblečení pod dres.
V případě, že někdo bude potřebovat na turnaj svézt, označte v nominaci a trenér Horák se s vámi domluví.
V turnaji v neděli povedou hráče trenéři pan Bárta a pan Borek.
Konec turnaje je v 18:00 a bude následovat vyhlášení pořadí.
Návrat domů cca 19:15 hod.
S pozdravem trenéři.
Účastnící se týmy FC Žijeme hrou
Starší přípravka1 13.11.2022 13:10 FC ŽĎÁR NAD SÁZAVOU ŽIJEME HROU
2 13.11.2022 13:24 SLAVKOVSKO FC SPARTA BRNO
3 13.11.2022 13:38 FC VELKÉ MEZIŘÍČÍ TATRAN BOHUNICE
4 13.11.2022 13:52 FC SVRATKA FC ŽĎÁR NAD SÁZAVOU
5 13.11.2022 14:06 FC SPARTA BRNO ŽIJEME HROU
6 13.11.2022 14:20 SLAVKOVSKO FC VELKÉ MEZIŘÍČÍ
7 13.11.2022 14:34 ŽIJEME HROU TATRAN BOHUNICE
8 13.11.2022 14:48 FC VELKÉ MEZIŘÍČÍ FC SVRATKA
9 13.11.2022 15:02 FC ŽĎÁR NAD SÁZAVOU FC SPARTA BRNO
10 13.11.2022 15:16 SLAVKOVSKO ŽIJEME HROU
11 13.11.2022 15:30 FC SVRATKA TATRAN BOHUNICE
12 13.11.2022 15:44 FC VELKÉ MEZIŘÍČÍ FC ŽĎÁR NAD SÁZAVOU
13 13.11.2022 15:58 TATRAN BOHUNICE FC SPARTA BRNO
14 13.11.2022 16:12 FC ŽĎÁR NAD SÁZAVOU SLAVKOVSKO
15 13.11.2022 16:26 ŽIJEME HROU FC SVRATKA
16 13.11.2022 16:40 FC SPARTA BRNO FC VELKÉ MEZIŘÍČÍ
17 13.11.2022 16:54 FC SVRATKA SLAVKOVSKO
18 13.11.2022 17:08 TATRAN BOHUNICE FC ŽĎÁR NAD SÁZAVOU
19 13.11.2022 17:22 ŽIJEME HROU FC VELKÉ MEZIŘÍČÍ
20 13.11.2022 17:36 FC SPARTA BRNO FC SVRATKA
21 13.11.2022 17:50 TATRAN BOHUNICE SLAVKOVSKO
Kontakt na pořadatele
Nominace hráčů za týmy FC Žijeme hrou
Lepka Michal | 1 | ||
Čepelka Tomáš | 2 | ||
Borek Štěpán | 1 | ||
Bárta David | 0 | ||
Novotný Jan | 0 | ||
Boček Vojtěch | 1 | ||
Burkoň Matyáš | 2 | ||
Hruška Ondřej | 1 | ||
Vybral Lukáš | 0 | ||
Lepka Ondřej | 1 | ||
Novotny Jakub | rd | ||
Celkem jede / míst | 10 | 1 |