Halový turnaj starších přípravek U10 - U11

Termín: 
So 11. 1. 2020
Místo konání: 
Městská sportovní hala Kunštát
Sraz / odjezd: 
Sraz v 7:30 v Kunštátě, konec ve 12:30 hodin. Žádam o vyjádření k nominaci do pátku 9:00 hodin.
Začátek utkání: 
8:00 - 13:00
Ročník: 
2009 - 2010
Kapacita: 
Naplněna
Startovné: 
1000,- Kč / tým

Účastnící se týmy FC Žijeme hrou

Starší přípravka

Přijaté přihlášky

FK Blansko 2010
Stav: 
Registrováno
Fotbalová školička z.s.
Stav: 
Registrováno
Koťasy dívky
Stav: 
Registrováno
SK Drásov
Stav: 
Registrováno
SK Líšeň dívky
Stav: 
Registrováno
Žijeme Hrou
Stav: 
Registrováno

Platba startovného

bezhotovostní, převodním příkazem na účet u KB Boskovice č. 107-7005390257/0100

v.s. 4211
 

do zprávy pro příjemce uveďte jméno týmu a kategorii.

Startovné uhraďte prosím nejpozději 14 dnů před turnajem.

Pravidla

Počet hráčů: 4 + 1

Branky: 3 x 2 m

Hřiště: 1 hřiště o rozměrech 35 x 25 metrů, parkety

Hrací doba: dle přihlášených týmů

Míč: futsalový míč, vel. 4

Herní systém: každý s každým

 

Základní pravidla: 

  • střídá se hokejovým způsobem i v nepřerušené hře, co nejblíže místu pro střídání

  • míč z autu se rozehrává nohou, bez doteku dalšího spoluhráče neplatí branka vstřelená přímo z autu

  • "malou domů" nesmí brankář chytit rukou

  • brankář nesmí míč rozehrát z pokutového území přes půlící čáru, v případě přestupku následuje nepřímý kop z označené poloviny hřiště

  • pokud hráč zahraje rukou následuje přímý kop z místa přestupku, v pokutovém území pak následuje penalta

Utkání pro tyto věkové kategorie nejsou řízeny rozhodčími. Rozvíjíme hráče v duchu fair play. V případě sporné situace posoudí tento moment trenéři obou týmů. 

Na turnaji nebudou evidovány výsledky jednotlivých utkání ani se nebude vyhlašovat konečné pořadí. 

Místo konání

Městská sportovní hala Kunštát

Brněnská 471
679 72 Kunštát

GPS: Long : 16.5212925 Lat : 49.505550833333
          N : 49° 30' 19.983" E : 16° 31' 16.653"

Kontakt na pořadatele

Miloš Šmerda
+420 601 085 052

Nominace hráčů za týmy FC Žijeme hrou

2008 Halečková Simona
2009 Sedláček Petr
2009 Novotný Patrik
2009 Brož Matěj0
2009 Bartáková Tereza0
2009 Matyáš Janoušek0
2009 Pavelka Adam
2009 Bednář Lukáš
2009 Dostál Dominik0
2009 Šteffek Dominik
2009 Kšica Josef0
2010 Janíčková Elen
2010 Kytner Kevin0
2010 Šafář Dominik
2011 Frauenberg Ondrej
2011 Pavlů Štěpán0
2011 Kotlán Viktor0
2011 Král Tomáš0
2011 Gajda David0
Celkem jede / míst100
Sdílet na Facebooku