Halový turnaj předpřípravek 2011 a mladší

Termín: 
So 10. 3. 2018
Místo konání: 
Sportovní hala ZŠ Lysice
Sraz / odjezd: 
Sraz v 8:30 v Lysicích
Začátek utkání: 
9:00
Ročník: 
2011 a mladší
Kapacita: 
6
Startovné: 
1500,- Kč / tým

Účastnící se týmy FC Žijeme hrou

Předpřípravka

Přijaté přihlášky

FK Blansko
Stav: 
Registrováno
Lokomotiva Brno Horní Heršpice
Stav: 
Registrováno
SK Moravan Svitávka
Stav: 
Registrováno
Žijeme Hrou
Stav: 
Registrováno

Platba startovného

bezhotovostní, převodním příkazem na účet u KB Boskovice č. 107-7005390257/0100

v.s. 1807

do zprávy pro příjemce uveďte jméno týmu a kategorii

potvrzení registrace bude provedeno po úhradě startovného.

Pravidla

Počet hráčů:

1 na 1, 2 na 2, 3 na 3

(max. 12 hráčů na soupisce)

Branky:  minibranky 1,5 x 1 m
Hrací doba: 1 x 18 minut
Hřiště: kruhová a obdélníková hřiště, parkety
Míč: velikost č. 3
Herní systém: každý tým odehraje 5 utkání systémem každý s každým
Rozhodčí:

v duchu základních pravidel Žijeme hrou, nerozhodují tato utkání rozhodčí.

Případné sporné situace si rozhodnou hráči, rozvíjíme tak jejich smysl

pro fair play.

Vyhodnocení:

výsledky se neevidují, každý hráč obdrží pamětní medaili

Ostatní:

občerstvení pro účastníky i diváky je v areálu zajištěno

       

 

 

 

Místo konání

Sportovní hala ZŠ Lysice

Zákostelí 360

679 71 Lysice

GPS: Long : 16.536365555556 Lat : 49.456628611111
          N : 49° 27' 23.863" E : 16° 32' 10.916"

Kontakt na pořadatele

Miloš Šmerda
+420 601 085 052

Přihláška

Toto a následující pole se týkají zástupce týmu
Tento email bude přiřazen jako kontaktní email k přihlášce
Odesláním formuláře vyjadřuji svůj souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů a potvrzuji, že jsem se seznámil se zásadami tohoto zpracování.
CAPTCHA
Tato otázka slouží jako test, jestli jste člověk a k prevenci automatického spamu.
Zrušit

Nominace hráčů za týmy FC Žijeme hrou

2010 Mička Mojmír
2011 Parfus Petr
2011 Pavlů Štěpán
2011 Barták Lukáš
2011 Svoboda David
2011 Jež Ota
2011 Ondra Denis
2011 Hradecký Radim
2011 Strachota Adam
2011 Král Tomáš
2011 Lepka Robin
2012 Čepelka Tomáš
2012 Mikoška Michal
2012 Šamšula Metoděj
2012 Křepela David
2012 Studýnka Jiří
2012 Bárta David
2012 Peška Lukáš
2012 Kočička David
2012 Živný Štěpán
2013 Šulc Jáchym
2013 Meduna Tomáš
2013 Jež Daniel
2014 Strachota David
Celkem jede / míst00
Sdílet na Facebooku