Halový turnaj mladších přípravek U8 - U9 Kunštát

Kapacita naplněna
Termín: 
So 26. 2. 2022
Místo konání: 
Městská sportovní hala Kunštát
Sraz / odjezd: 

Sraz v Kunštátě ve 7:30 hodin, konec v 13 hodin. Prosím o rychlou reakci na nominaci, nejpozději však do pátku 10 hodin.

Začátek utkání: 
Doba konání turnaje 8:00 - 13:00
Ročník: 
2014 - 2013
Kapacita: 
5 - 6 týmů
Startovné: 
1200,- Kč/tým

Účastnící se týmy FC Žijeme hrou

Mladší přípravka

Přijaté přihlášky

FC Boskovice
Stav: 
Potvrzeno
Fotbalová školička z.s.
Stav: 
Potvrzeno
RDR Akademie D
Stav: 
Potvrzeno
SK Řečkovice
Stav: 
Potvrzeno
Žijeme Hrou
Stav: 
Potvrzeno
Žijeme Hrou 2
Stav: 
Potvrzeno

Platba startovného

bezhotovostní, převodním příkazem na účet u KB Boskovice č. 107-7005390257/0100

v.s. 3115
 

do zprávy pro příjemce uveďte jméno týmu a kategorii.

Startovné uhraďte prosím nejpozději 14 dnů před turnajem.

Pravidla

Počet hráčů: 4 + 1
Branky: 3 x 2 m
Hřiště: 1 hřiště o rozměrech 35 x 25 metrů, parkety
Hrací doba: dle přihlášených týmů
Míč: vel. 3
Herní systém: každý s každým

 

Základní pravidla: 

  • střídá se hokejovým způsobem i v nepřerušené hře, co nejblíže místu pro střídání

  • míč z autu se rozehrává nohou, bez doteku dalšího spoluhráče neplatí branka vstřelená přímo z autu

  • "malou domů" může brankář chytit rukou

  • brankář nesmí míč rozehrát z pokutového území přes půlící čáru, v případě přestupku následuje nepřímý kop z označené poloviny hřiště

  • pokud hráč zahraje rukou následuje přímý kop z místa přestupku, v pokutovém území pak následuje penalta

Utkání pro tyto věkové kategorie nejsou řízeny rozhodčími. Rozvíjíme hráče v duchu fair play. V případě sporné situace posoudí tento moment trenéři obou týmů. 

Na turnaji nebudou evidovány výsledky jednotlivých utkání ani se nebude vyhlašovat konečné pořadí. 

Nominace hráčů za týmy FC Žijeme hrou

Pelíšková Žaneta0
Dostálová Martina0
Kamba David0
Sehnalová Marierd
Frauenbergová Anetard
Šulc Jáchym
Křepela Václav0
Švec Libor0
Mlčochová Eliška0
Jež Danielrd
Koláčková Lucierd
Čepelka Vojtěchrd
Šafářová Annard
Vít Prokš0
Přibyl Marek
Dítě Jakub0
Prudký Ondřej0
Procházková Nela0
Hanák Šimon
Dlapa Štěpán
Polák Matěj0
Studýnková Ludmila0
Strachota David0
Dlapová Tereza 0
Lepší Vlastimil0
Pernica Lukáš0
Surý Matyášrd
Jurnečka Ondřej 0
Dostálová Tereza0
Morbitzer Šimonnem
Bárta Ondřej0
Celkem jede / míst190
Sdílet na Facebooku