Sraz v 7:30 ve Svitávce, konec v 11:00 hodin, prosím o rychlou reakci na nominaci, nejpozději však do pátku 9:00 hodin.
Účastnící se týmy FC Žijeme hrou
Mladší přípravkaPřijaté přihlášky
Platba startovného
bezhotovostní, převodním příkazem na účet u KB Boskovice č. 107-7005390257/0100
v.s. 4103
do zprávy pro příjemce uveďte jméno týmu a kategorii.
Startovné uhraďte prosím nejpozději 14 dnů před turnajem.
Pravidla
Hřiště č.1 (obdélníkové, 25 x 18 m)
Počet hráčů: 3 + 1 (poslední chytá)
Branky: 5 x 2 m
Hrací doba: 1 x 15 min.
Míč: vel. 3
Herní systém: každý s každým
Základní pravidla:
-
střídá se hokejovým způsobem i v nepřerušené hře, co nejblíže místu pro střídání
-
míč z autu se rozehrává nohou, bez doteku dalšího hráče neplatí branka vstřelená přímo z autu
-
"malou domů" může brankář chytit rukou
Hřiště č.2 (obdélníkové 20 x 18 m)
Počet hráčů: 2 v 2 / 3 v 3
Branky: 4 branky 2 x 1m
Hrací doba: 1 x 15 min.
Míč: vel. 3
Herní systém: každý s každým
- střídá se hokejovým způsobem v nepřerušené hře, co nejblíže místu pro střídání
Hřiště č.3 (kruhové) - dvě hřiště
Počet hráčů: 1 v 1, 2 v 2 a 3 v 3
Branky: 2 x 1m
Hrací doba: 1 x 15 min.
Míč: vel. 3
Herní systém: každý s každým
- střídá se hokejovým způsobem v nepřerušené hře, co nejblíže místu pro střídání
Doporučení: turnaj je určen pro 9 - 12 hráčů
Utkání pro tyto věkové kategorie nejsou řízeny rozhodčími. Rozvíjíme hráče v duchu fair play. V případě sporné situace posoudí tento moment trenéři obou týmů.
Na turnaji nebudou evidovány výsledky jednotlivých utkání ani se nebude vyhlašovat konečné pořadí.
Součástí sportovní haly je i bar s občerstvením, pro účastníky turnaje na vlastní náklady.
Nominace hráčů za týmy FC Žijeme hrou
Mikošková Eliška | |||
Parfus Petr | |||
Frauenberg Ondrej | 0 | ||
Pavlů Štěpán | 0 | ||
Dvořáček David | |||
Kotlán Viktor | 0 | ||
Jež Ota | 2 | ||
Janoušek Adam | |||
Ondra Denis | 0 | ||
Hradecký Radim | 0 | ||
Palme Ondřej | 0 | ||
Strachota Adam | |||
Ryzí Adam | |||
Dlapa Antonin | |||
Gajda David | 0 | ||
Fojt Vilém | |||
Lepka Robin | 2 | ||
Čepelka Tomáš | 2 | ||
Včelica Mikuláš | |||
Pelíšková Žaneta | 0 | ||
Křepela David | |||
Studýnka Jiří | 0 | ||
Bárta David | 0 | ||
David Šimon | 0 | ||
Novotný Jan | 0 | ||
Živný Štěpán | 0 | ||
Boček Vojtěch | 0 | ||
Hruška Ondřej | 0 | ||
Vybral Lukáš | 0 | ||
Janíček Jan | 0 | ||
Celkem jede / míst | 20 | 6 |