Fotbalový kemp žáků v Kunštátě 2024

Kapacita naplněna
Termín: 
Po 29. 7. 2024 - Pá 2. 8. 2024
přidat do kalendáře
Místo konání: 
Kunštát / pobytový

určený pro chlapce i dívky ročníku 2009 - 2012, mladší pouze po předchozí dohodě s hlavním organizátorem. Dívky mohou být i ročník 2008.

Fotbalový kemp ŽIJEME HROU v Kunštátu je situován do krásného prostředí fotbalového areálu FK Kunštát. Pro děti je připraven moderní fotbalový program přizpůsobený jejich výkonnostním možnostem a věku. Nabízíme přístup, s důrazem na přirozený, svobodný, efektivní a zdravý rozvoj hráče. Naším cílem není „jen“ špičkový fotbalista, ale také charakterní člověk zodpovědný za vlastní rozvoj a život.

Zahájení kempu:
Pondělí 29. července 2024 v 8:00 hodin

Ukončení kempu:
Pátek 2. srpna 2024 mezi 15:00 - 15:30 hodin

Adresa:
FK Kunštát, U Hřiště 521, GPS: 49.504718763, 16.520959139

 

Sledujte tyto stránky kempu. Postupně budeme přidávat další info.

Cena

5800 Kč

Při účasti sourozenců je sleva 500,- Kč z celkové částky za oba.  Tzn. 2x 5 800 = 11 600 - 500 = 11 100,- Kč

V ceně jsou zahrnuty:

Tréninkový komplet (dres + trenýrky)

Stravování: 6 jídel denně (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře, pozdní večeře)

Pitný režim

Náklady na tréninkové plochy, šatny, energie, ubytování

Náklady na trenéry

Vstupné na koupaliště, do bazénu popř. jiné aktivity

Způsob platby

bezhotovostní, převodním příkazem na účet Komerční banky č. 107-7005390257/0100

v.s. 2003

do zprávy pro příjemce uveďte jméno a příjmení účastníka kempu

poplatek uhraďte nejpozději do 31. května 2024

Důležité informace

 • Nástup na kemp je v pondělí v 8:00 hodin. Pokud potřebujete přijet v jiný čas, kontaktujte hlavního organizátora kempu a nahlaste se.
 • Při příjezdu je nutné předat Průkaz zdravotního pojištění (postačí kopie) a zákonným zástupcem vyplněné Prohlášení o zdravotní způsobilosti.
 • Pokud účastník kempu užívá léky, předejte je trenérům. U léků vždy uveďte jejich přesné dávkování a další potřebné informace.
 • Ukončení kempu je v pátek mezi 15:00 - 15:30 hodin.
 • Po převzetí účastníka rodičem bude vrácen Průkaz zdravotního pojištění a Prohlášení o zdravotní způsobilosti.

Doporučený seznam věcí

Připravili jsme pro Vás seznam doporučených věcí účastníka, které by neměli v jeho zavazadlech chybět. Seznam jsme sestavili na základně našich bohatých zkušeností, výbavu je ale nutné upravit dle individuálních potřeb účastníka.

Základní seznam věcí, které je nutné vzít s sebou na fotbalový kemp:

 • kopačky
 • míč
 • sálovky – (obuv se světlou podrážkou do tělocvičny či haly)
 • chrániče
 • dres nebo triko na trénink
 • trenýrky na trénink
 • stulpny
 • kšiltovka, nebo šátek na hlavu
 • tepláková souprava
 • šusťáková bunda nebo nepromokavá bunda
 • náplasti na puchýře
 • pantofle do sprchy
 • ručník
 • osuška
 • plavky
 • taška na tréninkové věci
 • hygienické potřeby
 • repelent proti hmyzu (komárům)
 • opalovací krém
 • případně nutné léky
 • spacák, karimatka, nafukovací matrace a polštářek
 • ostatní věci podle vlastního uvážení

Denní program

             7:30   BUDÍČEK

   8:00 - 8:45   SNÍDANĚ

   9:00 - 10:00  TRÉNINKOVÁ JEDNOTKA

10:00 - 10:20  PŘESTÁVKA / SVAČINA

10:20 - 11:30  TRÉNINKOVÁ JEDNOTKA

12:00 - 12:30  OBĚD

12:30 - 14:30  POLEDNÍ KLID, ODPOČINEK

15:00 - 16:00  TRÉNINKOVÁ JEDNOTKA

16:00 - 16:20  PŘESTÁVKA / SVAČINA

16:20 - 17:30  TRÉNINKOVÁ JEDNOTKA

18:00 - 18:45  VEČEŘE

19:00 - 21:00  VYHODNOCENÍ DNE, HRY, ZÁBAVA

             21:00  DRUHÁ VEČEŘE

             21:30  VEČERKA

Reakce rodičů na předchozí kempy

Babora Putová 5.8.2023
"Smekám před Vámi, jak jste to skvěle zvládli. Není jednoduché zaměstnat a zabavit velkou bandu puberťáků. Ještě jednou moc za všechno děkuji."

Michal Ostrejš 5.8.2023
"Samuel velice spokojený i já děkuji.Za mě 1***"

Petra Škareninová 5.8.2023
" Moc děkujeme za úžasný kemp, Filda byl nadšený a už se těší na příští rok. Perfektní práce trenéři Velké díky."

Nela Soldmann 21.7.2023
"Tihle borci a borka ;) se mi starali o dítě celý týden. Už druhý rok. Strašně skvělý kemp. Přístup, vize, lidi, podmínky. Fakt super. Pokud máte doma kopačku moc doporučuji."

Martina Cibulková 21.7.2023
" Moc děkujeme za skvělý kemp a všem trenérům za perfektní týden. Kluci dojeli domů nadšení a se spoustou zážitků."

Žaneta Bandžáková 23.7.2022
"Netušila jsem, co všechno se dá zvládnout za pouhých 5 dnů. Už jenom podle sledování fotek a naprosto super komentářů za každý den na FB jsem si byla jistá, že se má Míša skvěle, ale to, že v pátek po ukončení plakal, že už to zkončilo a že se mu nechce domů a uklidnilo ho až to, že příští rok může jet zase, tak to mluví za vše. Plus komentáře typu “bylo to megakrátké” a “megasuper”, “nejlepší kemp úplně ze všech”. Vyprávěl po cestě domů zážitky, mluvil o kamarádech, prostě totálně nadšený ze všeho - z trenérů, z fotbalu, z kamarádů, z výletů, z večerů a filmu, a největší zázrak - nadšený z jídla!!! Vy jste asi kouzelníci. Máte můj obrovský obdiv a zároveň chci ještě touto formou moc poděkovat, jaký jste připravili pro děti úžasný kemp a jak jste se o ně perfektně postarali i v takových tropech…"

Pánové, “klobouček”!!!!! Díky moc, krásný zbytek léta a ať se vám všem ve všech vašich aktivitách daří.

Tomáš Němec 18.8.2020
"Děkuji za váš fotbalový kemp. Kryštof přijel nadšený a příští rok se určitě budeme hlásit znovu. Nejvíc mluvil o Lize mistrů:)"

Pavel Tureček 8.8.2020
"Chtěl byc poděkovat za skvělý kemp co jste pro kluky udělali a že jste to našemu synu umožnili. Syn Vilém byl velmi nadšený a hned se ptal kdy pořádáte další. Za to velký dík."

Jitka Pelíšková 2.8.2020
"Co se týká hodnocení kempu, dcera byla nadšená. Máte vše perfektně zorganizováno a výborný tým lidí kteří s dětmi pracují. Jsme rádi, že dceru Žanetu fotbal baví, protože díky němu má možnost s Vámi všemi být. Děkujeme za veškerou snahu a práci s dětmi."

Irena Němcová 22.7.2020
"Moc DĚKUJEME za úžasné dny, které s vámi Ladík zažil. Dojel vysmátý, plný pozitivních dojmů a zážitků, u vyprávění historek z nocování ve škole se smál štěstím a bylo na něm vidět, jak moc si to s vámi užíval! Nepotřeboval mobil a opravdu jen díky fotkám z denního reportu jsme tušili, že se má fakt skvěle. Domů se mu prý vůbec nechtělo  :-D  ;-) Obdivuji vás, co všechno jste klukům připravili za program a jaký jste nastavili řád..  
DÍKY a těšíme se na další kemp a ostatní (nejen) fotbalové akce!"

Renata Doleželová 21.7.2020
"Chtěla bych vám všem moc poděkovat za další úžasný kemp. Syn se účastnil už potřetí a opět byl nadšený a celý týden si opravdu užil. Kdyby všichni trenéři fotbalu přistupovali k dětem tak jako váš tým, určitě by zde bylo o mnoho víc malých fotbalistů. Vážím si toho co pro děti děláte a jakým způsobem se jim věnujete. Příští rok s námi opět počítejte."

Dita Leinweberová 20.7.2020
"Kája byl nadšený, spokojený a unavený. Příště vyráží zase. Zvládli jste ho v pohodě, nepatří k nejhodnějším. Mně se líbilo, že máte dost personálu - trenérů a brigádníků. Až vám je trošku závidím:-) Ještě jednou děkuji za kemp a budu se těšit na příště."

Lenka Plevačová 12.7.2020
"Za nás velká spokojenost, skvělá organizace, výborná zábava. Slovo " SUPER", které mně Tomáš napsal  v sms první den  a věta, kterou mně řekl,  když jsme odjížděli z kempu /" Mami, v srpnu jedu zase!!!"/ mluví za vše - byl spokojený jako želva. Užil si  velice bohatý program, který perfektně zorganizovali  talentovaní trenéři. Všichni chlapci po celou dobu ukazovali, že fotbal opravdu milují a jejich chuť do sportování v jakékoliv podobě byla  asi nevyčerpatelná. Celému  realizační týmu  moc děkujeme a už teď se těšíme na další kemp." 

Veronika Večeřová 9.9.2019
"Naprosto ohromný kemp. Máme i jinou zkušenost s jinými fotbalovými kempi a byly jste bezkonkurenční. Moc by jsme chtěli příští rok znovu. Moc se nám líbí váš přístup a hlavně vztah k dětem sportu takovému. Přeji vám všem hodně sil chuti v tom pokračovat, protože jste v tom co děláte naprosto nepřekonatelni." 

Marta Truhlářová 19.8.2019
"Syn byl spokojený, ba nadšený, atmosféra super, trenéři SUPER ! když jsem se ptala syna který byl nej, řekl : VŠICHNI :-)
My tedy děkujeme za nejen zpestření prázdnin, ale i za dobrou přípravu a nové věci, které se syn naučil, za to že poprvé vydržel celý týden mimo domov a moc si to užil !! Pokud nám to časově vyjde příští rok určitě se syn rád zůčastní, opravdu byl velice spokojen.
Fotbalově a tréninkově to ohodnotit neumím, nejsem fotbalový odborník :-) , ale vím, že když jsme tam syna vezli či odváželi, všude byla pohoda a úsměv."

Martin Sedláček 14.8.2019
"Moc děkujeme za výborně zorganizovaný fotbalový kemp, David přijel moc nadšený, moc se mu na fotbalovém kempu líbilo, kolektiv trenérů i hráčů byl výborný, skvělá nálada během celého kempu, získal spoustu nových fotbalových zážitků a dovedností. Tímto Vám celému týmu děkujeme za výborný přístup a v příštím ročníku se určitě máme v plánu zúčastnit popř. i pokud bude možnost se zúčastnit i dalších akcí, které pořádáte."

Martina Novotná 14.8.2019
"Chci vám všem za Báru moc poděkovat. Na kemp se těšila, i když měla trošku obavy, jestli si najde kamarády... a myslím, že všechno co za ten týden zažila, předčilo její očekávání. Už během týdne ze zpráv bylo vidět, jak si užívá každou chvilku s "fotbalovou rodinou", byla přímo nadšená nejen z tréninků, ale i z přátelské atmosféry, která na kempu byla. A její první slova, když jsme pro ni v pátek přijeli... mně se nechce jet domů. :-D Prý to hrozně rychle uteklo a je škoda, že nejste blíž k nám. Ještě jednou velký dík celému trenérskému týmu, Bára už se těší na příští rok. :-) "

Marie Kazdová 9.8.2019
" Děkujeme moc za super fotbalový týden. Kuba toho moc nenapovídá (alespoň doma), ale říkal, že to bylo uplně skvělý. Ostatní děti vypadaly dneska taky víc než spokojeně, atmosféra výborná, no asi povedená akce. Ještě jednou dík a odpočiňte si."

Martin Karger 27.7.2019
"Moc děkujeme .... bylo to super. Marťas už se těší na příští kemp, ať se Vám daří."

Markéta Hrušková 27.7.2019
"Děkujeme všem trenérům a asistentům za vynikající organizaci, program a hlavně energii, nadšení a pozitivní přístup od prvního do posledního dne."

Marta Mazalová 23.7.2019
"Je to tak skvělý pocit, když necháte to svoje nejdražší někde samo..., a odjíždíte s pocitem spokojenosti a klidu, protože víte, že je o něho postaráno jak jen to nejlépe jde!!! A ještě k tomu vidíte naprosto šťastné dítě hned první minutu... ❤️ DĚKUJEME!!!"

Darina Opletalová 12.7.2019
"I my velmi děkujeme, synovi se tábor velice líbil. Celý týden chodil domů s nadšením. Díííky všem."

Kontakt na pořadatele

Sdílet na Facebooku