Mladším žáci po velkém boji podlehli Bučovicím

FC Bučovice – Žijeme Hrou 2:1 (2:0)

Branky: Kazda

Sestava: Chytrý, Havelka, Chmelíčková, Měcháček, Janoušková, Kazda, Španělová, Tesař, Houdek, Havel, Motyčka, Kopecký

Po předchozí porážce s Řečkovicemi jsme chtěli náš výkon výrazně zlepšit především v reakci na ztrátu míče a v důrazném napadání soupeřovi rozehrávky. Do utkání jsme nevstoupili příliš šťastně. Domácím se podařilo využít dva rychlé protiútoky a už ve 13. minutě jsme prohrávali 2:0. Branky padly po totožných situacích, kdy naše obrana byla hodně otevřená a snažili jsme se napadat soupeře hluboko v útočné polovině. Způsob hry, kterým se chceme prezentovat, jsme ani po inkasovaných brankách nezměnili a díky tomu si začali v následujících pasážích vytvářet brankové příležitosti. Z důvodu špatného technického provedení, nebo špatného vyhodnocení herní situace, jsme své šance, ale neproměnili.
V poločase jsme si s hráči společně řekli, že se musíme více tlačit do zakončení a zkusit zjednodušit řešení finální fáze. Druhá půle začala drtivým tlakem našeho týmu, ze kterého se nám povedlo vytěžit jeden gól v podání Jakuba Kazdy, který ranou po zemi prostřelil domácího brankáře. Po deseti minutách se začala hra vyrovnávat a začali zlobit i domácí. Hra se přelévala z jedné strany na druhou s velkými šancemi na obou stranách. V závěru jsme již v obraně hráli na velké riziko. I přes to jsme, ale v utkání žádnou další branku neviděli.