Termín:
So 4. 5. 2019Místo konání:
DrnoviceSraz / odjezd:
Sraz na hřišti v Drnovicích nejpozději v 9:00 hodin, konec v 11:30 hodin, Prosím o rychou reakci na nominaci a hlavně neváhejte dorazit i těmi nejmenšími dětmi, které na žádném turnaji ještě nebyli. Občerstvení zajištěno.
Začátek utkání:
9:30 - 11:30Součástí turnaje bude sehrát zápas FAČR Žijeme Hrou "A" + "B" - FC Boskovice "A" + "B"
Pro děti je připravena také odměna od sponzorů.
Nominace hráčů za týmy FC Žijeme hrou
Bednářová Karolína | |||
Švábová Dominika | |||
Setnička Tomáš | |||
Jež Jakub | 1 | ||
Sommer Jakub | 1 | ||
Horák Ondřej | 0 | ||
Veselý Ondřej | |||
Šmerda Tomáš | 0 | ||
Knoflíček Vít | 0 | ||
Lechner Ladislav | |||
Tenora František | 0 | ||
Kopřiva Matěj | |||
Růžička Matěj | |||
Dočekal Marek | 0 | ||
Halečková Simona | 0 | ||
Horáček Tomáš | |||
Kotek Tomáš | 0 | ||
Kašpar Jakub | 0 | ||
Novotný Patrik | |||
Brož Matěj | |||
Hradecký Štěpán | 0 | ||
Janča David | 2 | ||
Janča Jakub | 2 | ||
Matuška Tadeáš | 0 | ||
Bartáková Tereza | 0 | ||
Janča Jaromír | 0 | ||
Matyáš Janoušek | 0 | ||
Šváb Daniel | 0 | ||
Pavelka Adam | 0 | ||
Koukal Lukáš | |||
Šteffek Dominik | 0 | ||
Kšica Josef | |||
Hrubý Daniel | 0 | ||
Kovář Nikola | |||
Štěpánek Lukáš | |||
Kubíček Richard | 0 | ||
Nedomová Dominika | |||
Jurnečka Štěpán | |||
Hruška Vojtěch | 0 | ||
Procházka Eduard | 0 | ||
Prudký Šimon | 1 | ||
Sehnal Vlastimil | 0 | ||
Mikošková Eliška | |||
Kytner Kevin | 0 | ||
Šafář Dominik | 0 | ||
Prudký Joachim | 0 | ||
Kučírek Martin | 0 | ||
Studýnka Jan | 0 | ||
Barták Petr | 0 | ||
Mička Mojmír | |||
Kupka Lukáš | 0 | ||
Parfus Petr | 0 | ||
Frauenberg Ondrej | |||
Pavlů Štěpán | |||
Barták Lukáš | |||
Křivánek Jakub | 0 | ||
Kotlán Viktor | 0 | ||
Svoboda David | |||
Jež Ota | 0 | ||
Janoušek Adam | 0 | ||
Ondra Denis | 0 | ||
Hradecký Radim | 0 | ||
Palme Ondřej | 0 | ||
Strachota Adam | |||
Kopřiva Marek | |||
Král Tomáš | |||
Zvejška Lukáš | 0 | ||
Dlapa Antonin | 0 | ||
Gajda David | 0 | ||
Lepka Michal | 0 | ||
Lepka Robin | 0 | ||
Chloupek Ladislav | |||
Čepelka Tomáš | |||
Včelica Mikuláš | 0 | ||
Mikoška Michal | |||
Šamšula Metoděj | |||
Křepela David | 0 | ||
Studýnka Jiří | 0 | ||
Bárta David | 0 | ||
Morbitzerová Anička | |||
David Šimon | |||
Peška Lukáš | 0 | ||
Požár Jan | |||
Nedomová Natálie | |||
Kočička David | |||
Palinek Matyáš | 0 | ||
Boček Vojtěch | 0 | ||
Sehnalová Marie | 0 | ||
Šulc Jáchym | 0 | ||
Meduna Tomáš | 0 | ||
Hruška Ondřej | 0 | ||
Jakubec Štěpán | |||
Šeďa Petr | 0 | ||
Jež Daniel | |||
Šafářová Anna | |||
Dítě Jakub | |||
Havlíček Radim | 0 | ||
Strachota David | 0 | ||
Požár Vojtěch | |||
Musil Dominik | |||
Kašpar Adam | |||
Jurnečka Ondřej | |||
Morbitzer Šimon | |||
Celkem jede / míst | 60 | 3 |