Nástěnka Lysice

Komentáře

breta
Chci i touto cestou upřímně poděkovat několika rodičům za spontánní výpomoc při zvelebování prostor pro fotbalové děti - nátěru tribuny, a to: Míši Ježové, Jitce Parfusové, Irči Sehnalové, panu Šeďovi a Pepům Čepelkovi a Kšicovi ze dne 18.4. a Zuzce Studýnkové a Michalovi Švábovi ze dne 15.4.2019. Kdo se chce a může ve čtvrtek 25.4.2019 v tréninkovém čase (budu na hřišti již od 16hod) zúčastnit dalšího dílu brigády (zjištěno v reálu, že zvládnou i maminky) a zapokračovat v nátěrech, tak se ozvěte zde - ať připravím nářadí, barvu a zajistím pitný režim. Břeťa Šulc
Živňáci (neověřeno)
Ahoj, prosím o omluvení Štěpánka na dalších 14 dní z fotbalu, má vošklivou spálu:( Díky M.
Martina Baresova (neověřeno)
Ahoj, prosím o omluvení Aničky a Šimonka, marodíme:-( díky MB
breta
Jednak bych chtěl ještě jednou poděkovat za Vaši hojnou účast (bylo nás přes sedmdesát) a přístup na brigádě v pondělí 8.4.2019. Zde jsme se domluvili na zapokračování ze strany rodičů na sérii minibrigád spojených s pracemi na nátěru zkorodovaného plotu na tribuně, a to v tréninkových dnech a časech venkovních tréninků na hřišti na Oulehle. Žádám Vás tedy, aby jste se zde na nástěnce ozvali v konkrétní tréninkový den, že můžete - díky.
breta
V případě, že kdokoli z dětí nemůže z jakéhokoliv důvodu na trénink, tak jej jako rodiče zde omluvte. Jednak z důvodu zajištění adekvátního trenérského obsazení a jednak mi přijde zcela přirozenou reakcí - že když jsem kdekoli očekáván a nemohu, tak se omluvím. Díky předem.
breta
Od 1.4.2019 najíždíme na venkovní tréninky na travnatém hřišti na Oulehle a pokud zde nebude uvedeno jinak, budou tréninky v pondělky a čtvrtky pro všechny (lysická pohybová školička, mladší i starší přípravky) současně od 16.30 do 18.00hod. Stránky sledujte průběžně minimálně každý tréninkový den, může dojít z jakéhokoliv důvodu ke zrušení tréninku či jeho přesunutí časem či místem.

Přidat komentář

CAPTCHA
Tato otázka slouží jako test, jestli jste člověk a k prevenci automatického spamu.