Nástěnka

Komentáře

Zuzana Studýnková (neověřeno)
cestou ze školy jsme si vyrobili krvavé zranění, tak jsme doma.
Barbora Putová (neověřeno)
Omlouvám dneska Tomáše Krále z tréninku.
Parfusova jitka (neověřeno)
Petrik dnes neprijde na trenink.
Aneta Kotlánová (neověřeno)
Omlouvám dnes Viktora z tréninku, máme akci ve škole.
breta
V sobotu 30.6.2018 dopoledne se na hřišti v Lysicích koná již 4. ročník turnaje Žijeme hrou "O pohár starosty městyse Lysice" fotbalových přípravek i s nejmenšími dětmi. Po turnaji (čas bude upřesněn později) proběhne pro všechny fotbalisty a fotbalistky z lysických přípravek a pohybové školičky "Zakončená sezony" se zábavným děním pro děti i dospěláky. Maximální účast je žádaná.
milos
Od 18.5.2018 budou páteční tréninky starší přípravky v Kunštátě posunuty od 17:00 do 18:30 hodin. Miloš
martin
Chybí nám pár černých trenýrek LEGEA k přípravkovským bílým dresům. Prosím mrkněte jestli doma někdo nemáte. Díky
breta
Každý čtvrtek na střídačku na hřištích v Lysicích a v Kunštátě se v době od 18.00 do 19.00hod na hřišti v Lysicích, resp.od 17.30 do 18.30hod na hřišti v Kunštátě konají brankářské tréninky pod vedením zkušeného Martina Jíchy pro všechny věkové kategorie, tak neváhejte dorazit. Všechny termíny naleznete na: http://www.zijemehrou.cz/brankarsky-trenink
martin
ještě jednou k mikině žijeme hrou. Po minulém brankářském tréninku postrádá Matěj Měcháček tu svou. Mrkněte jestli někdo omylem nevzal. Díky
breta
Pokud zde na "Nástěnce" nebude uvedeno jinak, tak tréninky pro lysickou pohybovou školičku, předpřípravku, mladší i starší přípravku budou v pondělky a čtvrtky - hřiště Oulehla od 16.30 do 18hod. V případě, že někdo na trénink nemůže - jsou žádané omluvenky zde na "Nástěnce".
breta
V případě zájmu přihlašujte své děti na prázdninové fotbalové kempy Žijeme hrou na tomto webu: http://www.zijemehrou.cz/akce/kempy Některé kempy jsou již téměř naplněny, a to i dětmi z jiných než našich klubů, tak neváhejte ve Vašich rozhodnutích s přihlášením.
breta
Žádáme rodiče dětí z Žijeme hrou všech věkových kategorií, pokud tak dosud neučinili, aby uhradili členské příspěvky na kalendářní rok 2018. Informace k platbám najdete zde na stránkách Žijeme hrou v sekci " FOTBALOVÝ KLUB ŽH" : http://www.zijemehrou.cz/clenske-prispevky Po rekapitulaci uskutečněných plateb (v rámci měsíce dubna) bude každému rodiči vystaven doklad o zaplacení na základě kterého můžete žádat o příspěvek u některých zdravotních pojišťoven. Doklady budou rozdávány rodičům/dětem na trénincích.

Přidat komentář

CAPTCHA
Tato otázka slouží jako test, jestli jste člověk a k prevenci automatického spamu.